Fiskaro paslaugos

 

Fiskaro paslaugos Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas siūlo patogų ir lankstų sprendimą krovinių iškrovimui ir pakrovimui bei kiekvienam pervežimui – fiskaro (manipuliatoriaus) paslaugas. Krovinių pervežimas su fiskaru išsprendžia didelę dalį logistinių problemų, sutaupo laiko, jėgų ir dažnai net padidina kiekvieno susijusio proceso sklandumą bei bendrą darbų saugą.

Autopaštas turi nuosavą techniką ir gali su fiskaru (manipuliatoriumi) atvykti į jūsų vietą bei lydėti krovinį Lietuvoje ar net į užsienį. Su Autopašto fiskaro paslaugomis galėsite pamiršti ilgą ir varginantį krovimą ir padidinsite darbų produktyvumą ar procesų spartą!

 

Daugiau...

 

 

Kas yra fiskaras?

Fiskaras – specializuota krovininė transporto priemonė, kuri turi specialų keltuvą, pritvirtintą prie korpuso. Kuomet krovinys gabenamas įprastu sunkvežimiu ar puspriekabėje, didelį rūpestį gali kelti jo pakrovimas ar iškrovimas, kadangi reikia daug laiko ir pastangų ar specializuotos logistikos infrastruktūros. Tačiau visa tai nėra būtina, jeigu krovinį pervežame fiskaru, dar vadinamu manipuliatoriumi.

Krovinių pervežimas su fiskar dar gali būti vadinamas kaip krano paslaugos ar pvz., pervežimo paslaugos fiskaru. Funkcionalus kranas gali lengvai paimti sunkius krovinius ir pakrauti juos ant priekabos arba nukelti ir padėti ten, kur reikia, pvz., ant palečių, šalia objekto ir taip toliau.

Ką galima pakelti su fiskaru?

Fiskaro kėlimo galimybės labai priklauso nuo pačio manipuliatoriaus modelio ir konfigūracijos. Paprastai šie kranai yra galingi ir gali pakelti pakankamai nemažą svorį, tačiau dėl tikslaus tonažo reikėtų teirautis tiesiogiai!

Be to, jeigu vienu ypu pakelti visą krovinį yra per sunku, dažnai sprendimas randamas padalinus krovinį į keletą dalių ir į priekabą sukeliant visas dalis bei iškraunant jas. Būtent dėl šios priežasties, jeigu reikalingas krovinių pervežimas fiskaru Vilniuje ar kitoje Lietuvos vietoje, o gal net Europoje – nedvejokite užpildyti užklausos formą mūsų puslapyje. Nurodykite krovinio tipą ir svarbiausią informaciją, o mes pateiksime pasiūlymą ir įvertinsime galimybes pakelti krovinį su fiskaru – manipuliatoriumi!

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Autopašto paslaugas verta rinktis dėl kelių privalumų:
· Profesionalumas
· Saugumas
· Greitis
· Atsakomybė
· Lankstumas

Mūsų komandoje dirba profesionalūs vežėjai su patirtimi. Jie moka naudotis manipuliatoriais ir sprendžia sunkiausias problemas kasdienėje savo veikloje. Vadybininkai ir klientų aptarnavimo specialistai taip pat siekia aukščiausių rezultatų savo darbe.

Saugumas yra bene svarbiausia mūsų siekiamybė dėl to su manipuliatoriais dirba profesionalai, kurie stengiasi jūsų krovinius kuo labiau apsaugoti. To siekiame tiek iškrovimo ir pakrovimo metu, tiek kol vyksta pervežimas.
Optimizuojame maršrutų sudarymą, greitai atsakome į užklausas, turime nuosavą techniką ir atsakingus vairuotojus. Dėl to krovinių gabenimas su fiskaru dažnai atliekamas sparčiai ir greitai.

Visada sudarome sutartis, prisitaikome prie klientų poreikių ir terminų, randame net sudėtingiausių problemų sprendimus ir siekiame maksimalaus klientų pasitenkinimo!

Manipuliatoriaus nuoma

Reikalinga manipuliatoriaus – sunkvežimo su kranu nuoma? Taip pat jums galime pasiūlyti patraukliomis sąlygomis išsinuomoti aukštos kokybės, puikiai veikiančius, modernius manipuliatorius, fiskarus savo darbams ar projektams.
Susisiekite su Autopašto komanda nurodytais kontaktais ir mes pasiūlysime visus sprendimus bei nuomos galimybes. Jeigu norite patys įgyvendinti darbus bei turite patirtį valdydami manipuliatorių, jį galėsite išsinuomoti savo numatytam, terminuotam laikotarpiui. Su manipuliatoriumi galėsite pervežti techniką, prietaisus, dalis ar kurą, net gi nedidelius statinius bei gaminius.

Kur teikiame fiskaro paslaugą?

Fiskaro – pakrovimo, iškrovimo, perkėlimo iškraustymo paslaugos ir kitos, kaip kad pvz., transportavimas suteikiamos visoje Lietuvos teritorijoje ir ne tik. Kad ir kokia bebūtų jūsų lokacija – galite užpildyti užklausos formą internetu arba kreiptis interneto svetainėje nurodytais kontaktais ir mūsų komanda su jumis susisieks bei galėsite suderinti optimaliausias sąlygas fiskaro paslaugoms suteikti.

Nuo atstumų, terminų ir kitų užsakymo savybių gali priklausyti ir paslaugos kaina, todėl vieni užsakymai gali kainuoti pigiau už kitus. Visgi konkrečias sąlygas pasiūlyti galime tik žinodami konkrečias detales apie užsakymą, tad nedvejokite kreiptis!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian