Konteinerių pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Reikalingas įprastų ar specialių – jūrinių konteinerių pervežimas Lietuvoje bei/ar į užsienį? Turime didelę patirtį gabenant konteinerinio tipo krovinius iš uosto ar į uostą bei įvairias kitas lokacijas daugiau nei 20-yje skirtingų Europos valstybių. Kreipkitės, jeigu aktualus krovinių gabenimas jūriniais konteineriais. Sudarome vienkartines bei ilgalaikes transportavimo sutartis, todėl rasime optimalų sprendimą, pasiūlysime greitą transportavimą patrauklia kaina.

Kam naudojami konteineriai?

 

Daugiau...

 

 

Konteineriai yra dažniausiai naudojamas transportavimo sprendimas, gabenant krovinius dideliais laivais ir labai populiarus sprendimas gabenant krovinius traukiniais. Norint transportuoti krovinius kompaktiškai ir didelius atstumus, jie yra kraunami į konteinerius. Savaime suprantama, kad dėl to reikalingas ir konteinerių pervežimas iki uosto, pakrovimo punkto, gamyklos ar kitų lokacijų.

Konteineriuose gali tilpti dideli kiekiai krovinių arba didelių gabaritų prekės, produktai, jų grupės ar dalys. Vieno ar kelių bei didelių kiekių konteinerių pervežimu iš taško A į tašką B gali pasirūpinti Autopaštas. Mūsų atliekamas jūrinių arba statybinių konteinerių pervežimas gali būti naudingas tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Kuo pasižymi pervežimai konteineriuose?

Krovinių gabenimas konteineriais yra vienas optimaliausių ir saugiausių būdų transportuoti įvairaus dydžio, masto ir tipo krovinius. Konteineryje krovinys yra apsaugotas nuo nepalankių aplinkos veiksnių – kritulių, saulės spindulių, vėjo ar kitų grėsmių. Tuo pat metu – konteineris yra taisyklingos formos talpa, todėl galima lengvai gabenti ir labai didelius kiekius. Konteinerių pervežimo kainos yra vienos geriausių, o taip pat ir plukdymo, jeigu turite poreikį transportuoti: automobilius, prekes, produktus, transporto priemonių dalis ar kitą inventorių, reikmenis.

Trumpai tariant, pervežimai konteineriuose pasižymi: saugumu, gera kaina ir spartumu.

Kokiuose miestuose teikiame gabenimo paslaugas?

Konteinerių pervežimas suteikiamas: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose, mažesniuose miestuose bei užmiesčio vietovėse. Bet kurioje Lietuvos vietoje gali atvykti mūsų tralai ir vežėjai, kurie paims jūrinį ar statybinį bei kitokio tipo konteinerį bei per optimalų laiką pristatys gavėjų nurodytu adresu tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Ko gero dažniausiai konteinerių pervežimas siejamas su Klaipėda, todėl turime didelę patirtį perveždami konteinerius į Klaipėdos uostą bei iš jo.

Į kokias šali galime transportuoti Jūsų konteinerį?

Konteinerių pervežimas atliekamas ne tik Lietuvoje, bet ir per 20 valstybių visame Europos žemyne. Užsakius paslaugas, vežėjų darbas – saugus konteinerių pervežimas į: Baltijos ar Skandinavijos pusiasalio valstybes, Centrinę, Vakarų ar Pietų Europą. Dažnai krovinius gabename į Vokietiją, Prancūziją, Beneliukso šalis, Italiją, Ispaniją, Austriją. Dėka to, kad planavimo procesuose įdiegėme modernias technologijas, galime rasti optimalų maršrutą gabenant net ilgiausius kelius ir dėl to jūrinių konteinerių transportavimo kaina būna patraukli.

Tad, jeigu domina jūrinių konteinerių pervežimas Kaune ar bet kurioje kitoje Lietuvos ir/ar Europos lokacijoje – susisiekite su mumis ir padėsime rasti greitą, saugų sprendimą draugiška kaina. Sudarome vienkartines bei ilgalaikes transportavimo paslaugų sutartis.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian