Medienos pervežimai

Medienos transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

Autopaštas gali pasirūpinti medienos transportavimu Lietuvoje bei užsienyje – daugiau nei į 20 skirtingų Europos valstybių ar iš jų. Turime viską, ko reikia, kad jūsų mediena ar miškas būtų transportuotas ten, kur reikia tada, kada jums reikia. Mūsų komandoje dirba logistikos srities profesionalai, patyrę vežėjai, o taip pat turime ir reikalingas priekabas bei pajėgius vilkikus, todėl medienos transportavimas vyksta sklandžiai ir saugiai.

Su klientais sudarome tiek vienkartines, tiek ilgalaikes sutartis bendradarbiavimui. Užsakymus galite pateikti ir internetu arba susisiekę kitais, interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Prisitaikome prie klientų poreikių bei lūkesčių, turime žinias, įrangą ir kitus resursus, kurių reikia efektyviam transportavimui užtikrinti. Pasistengsime pasiūlyti geriausią kainą ir greičiausią miško bei medienos pervežimą visoje Europoje!

 

Daugiau...

 

 

Kiek kainuoja medienos pervežimas?

Medienos pervežimas – paslauga, kurią galime pasiūlyti tiek privatiems, tiek verslo klientams. Paslaugos teikimo sąlygos, be abejonės, priklauso nuo įvairių faktorių. Pirmasis faktorius – krovinio svoris ir dydis. Kuo daugiau medienos reikia pergabenti, tuo pervežimo kaina gali būti didesnė. Įprastai geresnius tarifus galime pasiūlyti nuolatiniams klientams, tačiau patrauklias sąlygas stengiamės suteikti visiems, kurie tik nusprendžia kreiptis.

Antrasis faktorius, kuris daro didelę įtaką galutinei kainai – maršrutas. Kuo ilgesnį kelią reikia gabenti medieną, tuo labiau kyla paslaugų kaina. Pavyzdžiui, vietiniu keliu, 50km ilgio pervežimas tikrai turėtų kainuoti pigiau nei tarptautinis medienos transportavimas 1000 ar daugiau kilometrų. Svarbiausią informaciją apie paėmimo ir iškrovimo lokacijas galite įvesti dar pildydami užklausos dėl paslaugų, formą, interneto puslapyje. Mūsų komanda greitai peržiūri užklausą, įvertina galimybes ir pateikia pasiūlymus. Jūsų medieną galime pervežti iš Lietuvos į Lenkiją, iš Lietuvos į Skandinavijos šalis ar centrinę bei Vakarų Europą ir atvirkščiai.

Na ir kiti svarbūs faktoriai, nuo kurių priklauso, kiek gali kainuoti medienos gabenimas – dalinių iškrovimų ir skubos poreikiai. Kuo greičiau norite, kad pervežtume jūsų medieną, tuo labiau gali išaugti paslaugos kaina. Taip pat ją augina ir dalinių iškrovimų poreikis, sudėtingi maršrutai, papildomi reikalavimai. Visgi, bet kokiu atveju mums rūpi klientų pasitenkinimas. Dėl to įsigiliname į kiekvieną užklausą bei stengiamės pasiūlyti sprendimus, kurie atitiktų užsakovų lūkesčius kokybės ir kainos prasme!

Kaip vyksta medienos gabenimas?

Medienos gabenimo procesas prasideda nuo užklausos pateikimo. Užpildžius užklausos formą, mūsų komanda ją peržiūri, sudaro maršrutą ir pateikia pasiūlymą. Jeigu abiem pusėms tinka sąlygos, sudaroma vienkartinė arba ilgalaikė sutartis. Sudarius sutartį, į vietą, sutartu laiku atvyksta mūsų vežėjai. Tuomet, mediena yra pakraunama priekaba miškui vežti ir miškovežis pajuda nustatytu maršrutu. Priklausomai nuo medienos ir miško tipo, galime parinkti skirtingą, tinkamą transportą.

Jeigu įvažiavimas į pakrovimo vietą yra užtvertas arba maršrutas – sudėtingas, pasirūpinkite vartų ir kitų atitvarų atidarymu bei sklandžiu transporto privažiavimu. Tai padės mums sparčiau pakrauti krovinį ir greičiau jį nugabenti ten, kur užsakėte.

Mūsų komanda, krovinio judėjimą gali stebėti realiu laiku. Jam atvykus į galutinį tikslą, informuojame siuntėjus ir užsakovus. Krovinio judėjimo stebėjimas visada tampa labai svarbus, kuomet mediena ar miškas keliauja ne Lietuvoje, o vyksta į užsienį ar parvažiuoja iš jo.

Galime gabenti skirtingų matmenų medieną, pradedant didžiuliais rąstais, baigiant smulkesnio storio ar gabaritų medžiais. Nevarkite ieškodami dalinių pergabenimų ir nepatikėkite krovinį pervežti nepatikimiems vežėjams. Autopaštas turi viską, ko reikia saugiam, sklandžiam ir sparčiam medienos bei miško pervežimui Lietuvoje ir Europoje.

Į kokius miestus ir šalis galime transportuoti medieną?

Šiuo metu medieną galime transportuoti visoje Lietuvoje ir daugiau nei 20 skirtingų valstybių Europoje. Vežame medieną į šias valstybes ir iš jų: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Danija, Suomija, Švedija, Nyderlandai, Belgija, Liuksemburgas, Čekija, Slovakija, Italija, Austrija, Slovėnija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Portugalija. Dažnai pervežame ne tik greičiau, bet ir pigiau nei mūsų konkurentai. Pasiūlome lanksčiausias transportavimo sąlygas įvairiausiai medienai, padedame sutvarkyti ir muitinės bei kitus formalumus.

Net, jeigu jums aktualios šalies nėra šiame sąraše, galbūt galėsime pasiūlyti sprendimą. Susisiekite su mumis arba užpildykite užklausą ir mes atsakysime su konkrečiais skaičiais ir terminais.

Gabenant medieną gali būti labai svarbios ir dalinio iškrovimo arba nuolatinio transportavimo paslaugos. Autopaštas gali pasiūlyti visus šiuos sprendimus ir, ko gero net pigiau nei kiti vežėjai. Dėka inovatyvių logistinės grandinės valdymo sprendimų, optimizuoto maršrutų planavimo, profesionalių vežėjų ir logistikos srities profesionalų vadybininkų indėlio, galime sparčiai, saugiai ir ilgus atstumus pergabenti jūsų medieną. Taip pat vykdome ir gausybę kitų pervežimo bei logistikos paslaugų. Peržiūrėkite mūsų interneto puslapį ir kreipkitės, jeigu reikalingas krovinių transportas Lietuvoje ar Europoje.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian