Negabaritinių krovinių pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Reikalingas sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių gabenimas? Autopaštas turi visą reikiamą techniką – tralus ir sunkvežimius bei vilkikus, o taip pat ir profesionalią vežėjų bei logistikos profesionalų komandą, kurios reikia tam, kad būtų suplanuotas optimalus maršrutas, užtikrintas saugus gabenimas ir sparčiai pervežtas nestandartinių gabaritų krovinys.

Su klientais sudarome tiek vienkartines, tiek ilgalaikes sutartis. Jūsų negabaritinis krovinys gali būti pervežamas visoje Lietuvoje ir daugiau nei 20-yje skirtingų Europos valstybių. Autopaštas gali padėti optimizuoti logistikos grandinės procesus ir palengvinti pervežimą bei pasiūlyti kone geriausią kainą šioms paslaugoms. Užpildykite užklausą internetu arba kreipkitės kitais kontaktais ir mes pasiūlysime, ko gero geriausias sąlygas didelių ar nestandartinių gabaritų krovinių transportavimui.

 

Daugiau...

 

 

Kas yra negabaritinis krovinys?

Negabaritinis krovinys yra sąvoka, naudojama apibūdinti krovinius, kurių matmenys ar svoris viršija nustatytus maksimalius, leidžiamus standartus. Sąvoka negabaritinis krovinys gali turėti vis kitokį apibrėžimą skirtingose šalyse mat maksimalūs leidžiami krovinio dydžiai (standartinio) gali skirtis. Lietuvoje negabaritų pervežimas dažniausiai taikomas tuomet, kai krovinio gabaritai už priekabos ar tralo bei kito transporto išsikiša daugiau nei 100cm arba įprastus matmenis ar svorį viršija bent 30%.

Lietuvoje taisyklės apriboja standartinius krovinius iki 2,4×2,7m (plotis x aukštis) ir 13m ilgio. Visgi yra nemažai krovinių, kurie šiuos standartus viršija. Ar tai būtų transporto priemonė(-s), konteineriai, mobilūs nameliai ar kitos konstrukcijos, detalės, mazgai ar įrenginiai, jų transportavimas kelia daug iššūkių. Negabaritinių krovinių pervežimas kelia kitokius reikalavimus, krovinys turi būti atitinkamai paženklintas ir pritvirtintas. Keliaujant tarptautiniais maršrutais labai svarbu turėti partnerius, kurie gali užtikrinti sklandų krovinio gabenimą tiek vietinės reikšmės keliais, tiek magistralėmis.

Toks partneris gali būti Autopaštas!

Kada žmonės nori transportuoti negabaritinius krovinius?
Kaip ir įprastų krovinių, taip ir didelių gabaritų produktų ar įrenginių pervežimas gali būti reikalingas: sudarius sandorį, pasikeitus darbų lokacijai, pasibaigus projektui, keičiant verslo lokaciją, pervežant įrangą ar krovinius iš vienos vietos į kitą.

Į mus dažniausiai kreipiasi verslo klientai, kuriems reikalingas stambių gabaritų krovinių pervežimas Lietuvoje arba Europoje, į užsienį. Vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis partnerius būtent negabaritinių krovinių transportavimui, yra patirtis bei sklandumas. Tik patyrę partneriai gali užtikrinti, jog pervežimo procesas vyks sklandžiai ir transportavimo laikas išliks optimalus, o formalumai nevargins.
Norint gabenti būtent negabaritinio tipo krovinius Lietuvoje ar Europoje, reikalingi leidimai. Mes pasirūpiname jų gavimu, kad jums nereikėtų!
Populiariausios šalys krovinių gabenimui

Negabaritinių krovinių pervežimas dažniausiai atliekamas Lietuvoje bei į kaimynines šalis, o taip pat ir Skandinaviją ar Vakarų Europą. Dažnai krovinius vežame į: Latviją, Estiją, Skandinavijos pusiasalio šalis, Vokietiją, Prancūziją, Nyderlandus ar Belgiją, Italiją, Austriją, Lenkiją bei kitas šalis. Užklausos formoje galite nurodyti, į kokią valstybę ar iš kokios šalies reikalingas transportavimas ir mes sudėliosime optimaliausią maršrutą. Planavimui naudojame modernias technologijas, tad randame trumpiausius kelius ir realiu laiku stebime krovinio judėjimą, užtikriname, kad transportavimas ir gabenimas išvengtų netikėtų kliūčių ar pvz., kelio remonto.

Kiek kainuoja sunkių krovinių pervežimas?

Pervežimų kaina priklauso nuo įvairių faktorių: krovinio svorio ir matmenų, ar krovinys yra pavojingas, vežamo atstumo, papildomų apribojimų ir kitų sąlygų. Įvertinus visą turimą informaciją, paruošiamas tinkamas negabaritinis tralas ir sutariamas laikas. Jeigu sudaroma sutartis, numatytu laiku į paėmimo vietą atvyksta mūsų vežėjai, paima krovinį ir prasideda gabenimas. Nors dėka įvairių technologijų pagalbos galime optimizuoti daugelį logistinių procesų ir transportuojame krovinius pigiau, pagrindiniu prioritetu laikome krovinio saugumą.

Ilgalaikes sutartis sudariusiems klientams dažnai pasiūlome pačias geriausias sąlygas, todėl tikrai verta rinktis Autopaštą, kaip savo logistinės grandinės partnerį. Nuosavu transportu pervešime jūsų negabaritinius krovinius visoje Europoje, nesvarbu ar kelionė 100 ar 1 000km ilgio!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian