Smulkių krovinių pervežimai

Smulkių krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

Autopaštas perveža ir smulkius krovinius vietiniais maršrutais Lietuvoje bei tarptautiniais sausumos keliais į bei iš daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių. Apsiimame ne tik stambių, bet ir smulkių krovinių transportu, galime pasiūlyti dalinį krovinių pervežimą ir ne tik. Paslaugas paprasta užsakyti internetu, o su klientais sudarysime vienkartines arba ilgalaikes krovinių pervežimo sutartis ir padėsime verslui augti – išspręsime logistinius iššūkius.

 

Daugiau...

 

 

Kokius smulkius krovinius galime pervežti?

Priklausomai nuo to, kokį krovinį norite priskirti į smulkių krovinių kategoriją, mes galime pasirūpinti įvairių kategorijų prekių, produktų, detalių, komponentų ar kitų krovinių gabenimu. Dažnai pervežimas organizuojamas ir siuntoms, ir automobilių ar kitų transporto priemonių detalėms bei kitiems smulkiems kroviniams. Paprastai klientai gali susisiekti su pačiomis įvairiausiomis užklausomis. Mūsų komanda įvertina galimybes ir pateikia optimaliausią pasiūlymą. Klientui sutikus dėl sąlygų, sudaroma smulkaus krovinio pervežimo sutartis, į pakrovimo lokaciją atvyksta vilkikas, pakraunamas krovinys ir jis gabenamas į numatytą iškrovimo vietą.

Smulkių krovinių pervežimas organizuojamas naudojant ir išmanias bei modernias technologijas. Kuomet vyksta jūsų krovinio transportavimas, jo judėjimą ir lokaciją galime stebėti realiu laiku. Po to, kai krovinys yra pristatomas, galime papildomai informuoti užsakovus.

Sudarius ilgalaikes transportavimo paslaugų sutartis, Autopašto komanda pasistengs pasiūlyti pačius palankiausius paslaugų įkainius.

Į kokias šalis gabename krovinius?

Jūsų smulkių krovinių gabenimas organizuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienį. Viso krovinius galime pervežti į daugiau nei 20 skirtingų Europos žemyno valstybių, taip pat iš visų jų pargabenti smulkius krovinius į Lietuvą bei gabenti krovinius tų valstybių teritoriją. Pagrindinės šalys, iš kurių arba į kurias galime gabenti krovinius:

 • Lietuva
 • Latvija
 • Estija
 • Lenkija
 • Skandinavijos pusiasalio šalys – Suomija, Švedija
 • Vokietija
 • Čekija
 • Danija
 • Prancūzija
 • Ispanija
 • Italija
 • Nyderlandai
 • Belgija
 • Daugybė kitų valstybių visame Europos žemyne.

Užklausos formoje įveskite valstybę, kurioje turėtų būti paimtas krovinys ir nurodykite iškrovimo lokaciją. Kadangi naudojame modernias technologijas maršrutų planavimui, įmanomas ir dalinis smulkių krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais. Per trumpiausią įmanomą laiką pasistengsime jūsų krovinius pristatyti numatytiems gavėjams.

Kiek gali kainuoti smulkių krovinių pervežimas?

Visų krovinių, o taip pat ir smulkių, pervežimo kainos priklauso nuo maršruto ilgio, terminų, kurie taikomi pristatymui, maršruto sudėtingumo, dalinių iškrovimo poreikių, krovinio specifikos ir sutartyje numatytų sąlygų. Norėdami pasiūlyti patraukliausią kainą visoms krovinių pervežimo paslaugoms, turime įvertinti kiekvieno užsakymo detales. Dėl šios priežasties rekomenduojame klientams užpildyti užklausą, kad mes galėtume pateikti kuo tikslesnį pasiūlymą dėl smulkaus krovinio gabenimo Lietuvoje ar užsienyje.

Visada stengiamės, kad pervežimo paslaugų kaina išliktų patraukli ir, kad paslaugas suteiktume galbūt net pigiau nei mūsų konkurentai. Autopaštas naudoja nuosavus vilkikus ir nuosavą transportą. Mūsų komandoje taip pat dirba patys profesionaliausi vežėjai su ilgamete patirtimi bei logistikos srities vadybos ekspertai, kurie naudoja modernias technologijas ir optimizuoja pervežimo procesų eigą, taip maksimalizuodami naudą klientams.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian