Siuntų pervežimai

Siuntinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Turite siuntų, kurias reikia siųsti ir pristatyti Lietuvoje ar Europoje? Autopaštas gali pasiūlyti įvairių siuntų pervežimo paslaugas privatiems ir verslo klientams. Sudarydami vienkartines arba ilgalaikes krovinių, šiuo atveju siuntų pervežimo sutartis, esame siuntų tarpininkai, kurie padeda joms pasiekti numatytus gavėjus per optimalų laiką. Siuntų pervežimas gali būti derinamas ir su kitomis mūsų paslaugomis, taip gaunant maksimalią naudą!

Paslaugas galite užsakyti ir internetu. Pateiksime pasiūlymą, užtikrinsime sklandų pervežimo procesą. Kitos papildomos paslaugos taip pat gali būti jums naudingos, tad rekomenduojame kreiptis jau dabar ir mes pasirūpinsime tuo, jog siuntos pasiektų gavėjus Lietuvoje ar visoje Europoje!

 

Daugiau...

 

 

Kodėl siųsti siuntas su mumis?

Autopaštas – patikimas partneris pervežant įvairius krovinius ir skirtingų tipų, gabaritų ir rūšių siuntas. Kai reikalingas įprastų laiškų pervežimas ar siuntų gabenimas vietiniais bei tarptautiniais maršrutais, randame tuos sprendimus, kurie klientams sukuria didžiausią pridėtinę vertę ir papildomą naudą.
Siuntų siuntimą galite užsakyti ir internetu – pateikdami užklausą. Mes su jumis susisieksime užtvirtinti detales, tad viskas vyks sparčiai, sklandžiai ir patikimai. Be to, nuolat diegiame įvairias technologines naujoves savo paslaugoms, tad jūsų krovinius ir siuntas galime stebėti realiu laiku, informuoti iš karto po pristatymo. Kadangi naudojame nuosavą transportą ir optimizuojame daugumą procesų, dažnai pervežimo paslaugų kaina būna labai patraukli klientams, t.y. – vežame pigiau nei kiti!

Kokius siuntinius transportuojame?

Galime transportuoti smulkius siuntinius, didelius siuntų kiekius, dideles siuntinių dėžes. Kadangi turime daug skirtingo transporto, galime prisitaikyti prie klientų lūkesčių ir juos išpildyti. Tiek laiškų siuntimas, tiek didelių siuntų pervežimas atliekamas vadovaujantis tomis pačiomis vertybėmis ir tais pačiais principais, siekiant sparčiausio, saugiausio ir sklandžiausio pristatymo.
Užklausos formoje arba susisiekę su mumis kitais kontaktais galite paminėti, kokios siuntos arba kokių siuntų pristatymas yra reikalingas. Pervešime ir itin didelių gabaritų siuntas, didelio svorio siuntinių paketus ir maišus ar pačias smulkiausias siuntas, keliaujančias į užsienį, ar grįžtančias iš jo.

Kur tai darome?

Siuntas pervežame į/iš tų pačių lokacijų, kaip ir gabename kitus krovinius. Sausumos keliais aptarnaujame Lietuvą ir per 20 kitų, Europos žemyno valstybių. Siuntų vežimas įmanomas į šias šalis: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Danija, Nyderlandai, Belgija, Liuksemburgas, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Italija, Slovėnija, Slovakija, Čekija, Suomija, Švedija ir daugybė kitų.

Net ir tais atvejais, kada reikalingi daliniai iškrovimai skirtingose lokacijose ar skirtingose valstybėse, siuntų transportavimas vis tiek vyksta sklandžiai. Naudojant modernias maršruto planavimo technologijas, Autopašto komandos nariai gali sudėlioti trumpiausius ir geriausius maršrutus vežėjams. Dėl to, smulkios ar didelės siuntos gali gavėjus pasiekti laiku, be jokių papildomų kliūčių.

Kiek kainuoja vienos siuntos nugabenimas į skirtingas Europos šalis?

Jeigu jūs esate siuntų pervežimo verslas arba ieškote patikimų partnerių, kurie galėtų padėti išspręsti šį, logistinį iššūkį – mes galime tapti jūsų nuolatiniais partneriais siuntos gabenimui. Siuntų ir laiškų siuntimo kainos priklauso nuo įvairių faktorių. Ilgalaikes sutartis sudariusiems klientams visuomet pasiūlome bene lanksčiausius ir geriausius įkainius. Tačiau ir vienkartinio pervežimo finansinė nauda jūsų verslui gali būti didelė, kadangi mūsų tarifai – patrauklūs!

Jeigu aktualu, kiek kainuotų konkretus siuntinių pervežimas ar vienos siuntos gabenimas iš taško A, į tašką B, jums reikėtų kreiptis, užpildant užklausą interneto puslapyje. Tik įvertinus: kelionės maršrutą, kelionės ilgį, spartą, siuntų matmenis ir kitus faktorius bus galima pateikti tikslesnius skaičiavimus bei pasiūlymus. Kadangi pasiūlymus išnagrinėjame greitai, ilgai laukti nereikės. Kreipkitės ir pakonsultuosime, atsakysime, pasiūlysime geriausias sąlygas gabenimo paslaugoms.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian