Siuntų pervežimai Europoje

Siuntinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas gali sklandžiai, saugiai ir sparčiai pervežti jūsų siuntas kone visoje Europoje. Priklausomai nuo gabenamų siuntų rūšies, dydžio, atstumo, kurį reikia įveikti, ir laiko, skirtingi gabenimo būdai gali būti tinkamesni arba mažiau tinkami.

Gabenimas vilkikais ir sunkvežimiais sausumos keliais gali būti geriausias pasirinkimas. Jūsų kroviniams gabenti naudojame savo transporto priemones ir tai atliekame greitai, efektyviai ir siekiame geriausių kainų.

 

Daugiau...

 

 

Kas tai?

Siuntų pervežimas Europoje – tai bendrovės Autopaštas teikiama paslauga, kai jūsų laiškai ir/ar siuntos gabenami sausumos keliais, vilkikais, sunkvežimiais, priekabomis.

Siuntų pervežimas sausumos keliais dažnai yra greičiausias ir efektyviausias būdas gabenti krovinius trumpesniais atstumais, ypač, jeigu reikalingi vietiniai pervežimai ar tarptautinis siuntų gabenimas Europoje. Be to, Autopašto paslaugos paprastai yra pigesnės nei kiti siuntimo būdai, todėl yra geras pasirinkimas taupantiems!

Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausos formą mūsų svetainėje. Mums reikės sužinoti jūsų siuntos kilmės arba pakrovimo ir pristatymo vietą, taip pat siunčiamų siuntų rūšį ir kiekį. Užklausos formoje nurodykite ir pageidaujamas siuntimo datas. Gavę šią informaciją, galėsime pateikti konkretų pasiūlymą. Pagal jį galėsite žinoti, kokia būtų laiško kaina siunčiant jį į užsienį arba kokie būtų tarifai ilgalaikėms siuntų pervežimo paslaugoms Europoje.

Mūsų privalumai

Esame įmonė, kurios tikslas – suteikti savo klientams geriausią įmanomą krovinių gabenimo patirtį. Turime patyrusių specialistų komandą, kurie atsakingai dirba savo darbą. Naudojame naujausias technologijas, kad jūsų krovinys būtų gabenamas greitai, efektyviai ir saugiai. Be to, esame įsipareigoję siekti kompetencijos, kuriai šioje srityje nėra lygių. Siuntas gabename ne tik Lietuvoje, bet vežame ir į užsienį, parvežame iš jo. Tai darome gera kaina, dažnai net pigiau nei kiti.

Iš kokių šalių priimame pervežimų prašymus?

Priimame siuntų pervežimo užklausas iš kone visos Europos. Jūsų siuntų gabenimas įmanomas į/iš daugiau nei 20 Europos valstybių, tarp kurių patenka: Lenkija, Vokietija, Nyderlandai, Prancūzija, Švedija, Italija, Ispanija ir kitos.

Jei turite klausimų apie mūsų vežimo paslaugas, nedvejodami susisiekite. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Į kokias valstybes galime pervežti Jūsų siuntinį?

Į kone visą Europą. Siuntų transportavimas sausumos keliais sujungia beveik visas Europos valstybes, tad kreipkitės į Autopaštą jau dabar ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Norėdami gauti pasiūlymą, užpildykite mūsų svetainėje esančią formą.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian