Siuntų pervežimai Lietuvoje

Siuntinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Siuntų pervežimas Lietuvoje – puiki paslauga bet kuriam verslui ar net privačiam klientui. Pasiūlysime lanksčias sąlygas, patrauklius tarifus ir kitas geras sąlygas. Sudarome vienkartines ir ilgalaikes pervežimo sutartis pačia geriausia kaina ir Lietuvoje jūsų siuntas gabename dažnai net pigiau nei kiti. Siuntų vežimas atliekamas ne tik Lietuvoje, jas taip pat galime vežti į užsienį bei pargabenti atgal, į Lietuvą!

 

Daugiau...

 

 

Kas tai?

Autopaštas teikia logistines ir krovinių transportavimo paslaugas. Mes taip pat esame ir siuntų pervežimo bendrovė, kadangi galime jūsų laiškus ir siuntas gabenti vietiniais bei tarptautiniais maršrutais.

Ši paslauga bet kuriam verslui padeda išspręsti iššūkius ir pasirūpinti, kad siuntos pasiektų gavėjus. Dažnai tai yra net pigiau ir greičiau nei kiti gabenimo būdai. Be to, esame lankstūs, prisitaikome prie klientų poreikių ir pasiūlome tuos sprendimus, kurie labiausiai reikalingi.

Nuo ko pradėti?

Atsiradus poreikiui gabenti siuntą(-as), klientai gali užpildyti užklausą internetu, nurodyti, kad reikalingas būtent siuntų pervežimas ir ją pateikti. Mes tą užklausą kuo skubiau išnagrinėsime, pateiksime atsakymus ir pasiūlysime, kokia būtų laiškų siuntimo kaina. Užklausas nagrinėjame greitai ir į jas atsakysime dar tą pačią ar jau kitą darbo dieną. Nedvejokite ją užpildyti ir sužinokite, koks naudingas galėtų būti stambių ar smulkių siuntų gabenimas Lietuvoje!

Mūsų privalumai

Autopaštas turi ilgametę patirtį vežant krovinius ir siuntas vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Turime nuosavą transportą, su kuriuo jūsų krovinius galime gabenti sparčiai, geromis sąlygomis ir saugiai. Profesionalūs vežėjai ir optimizuotas maršrutų planavimas leidžia rasti geriausią kelią ir užtikrina tai, jog transportavimas būtų sklandus ir kol vyksta gabenimas, krovinys neužstrigtų kelio remontų ruožuose.

Iš kokių miestų priimame pervežimų prašymus?

Kadangi vežame siuntas visoje Lietuvoje, jūsų pervežimų prašymus galime priimti visuose 103 Lietuvos miestuose ir jų apylinkėse bei užmiesčio vietovėse. Autopaštas gali paimti ir pakrauti jūsų siuntas: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Mažeikiuose, Druskininkuose ar bet kurioje kitoje šalies vietoje. Esant poreikiui, krovinius paimame ir iš Kuršių Nerijos.

Į kokius miestus galime pervežti Jūsų siuntinį?

Kaip ir pakrovimas, taip ir iškrovimas galimas visuose Lietuvos miestuose bei visoje šalies teritorijoje. Autopaštas yra atsakingi siuntų vežėjai Lietuvoje, tad jūsų siuntinius galime nuvežti į: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę, Uteną, Mažeikius, Druskininkus ar bet kurią kitą lokaciją. Pateikite užklausą ir sužinokite, kokia kaina galėtų būti atliekamas siuntų pervežimas Lietuvoje!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian