Ekskavatoriaus paslaugos

 

Ekskavatoriaus paslaugos Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

 

Autopaštas siūlo ekskavatoriaus paslaugas jūsų darbams ir kroviniams. Tiek ekskavatoriaus paslaugos, tiek ratinio traktoriaus paslaugos yra naudingos privatiems ir verslo klientams, kurie turi poreikį perkelti krovinius, užsiimti aplinkos tvarkymo, statybos, didelio masto remonto darbais.

Pasiūlysime lanksčias sąlygas ekskavatoriaus nuomai ir darbams bei sudarome sutartis su klientais, tad jūs galite būti užtikrinti, jog ratinio ekskavatoriaus nuoma bus maksimaliai sklandi, naudinga ir efektyvi.

Daugiau...

 

 

Kas yra ekskavatorius?

Ekskavatorius yra specializuota transporto priemonė, darbinė mašina, kuri turi kaušą, skirtą kasti, stumi, krauti birias medžiagas. Dažniausiai naudojami du ekskavatorių tipai – vikšriniai ir ratiniai. Pastarieji modeliai dar gali būti įvardinami, kaip ratinis krautuvas arba ratinis traktorius su krovimo funkcija.

Dėl savo galimybių, ekskavatoriai gali būti naudojami labai įvairiam spektrui paslaugų. Po to, kai atvežamas ar turi būti pervežamas krovinys, vykstant statybos ar kitiems darbams tikrai gali būti reikalingos ekskavatorių paslaugos. Nedvejokite kreiptis ir mūsų ekskavatoriai atvyks į jūsų nurodytą vietą bei padės spręsti visus iššūkius!

Kokius darbus būtų galima įgyvendinti su mūsų įranga?

Kadangi ekskavatorius yra tarsi krautuvas, su juo galima iškrauti, pakrauti, perkelti ir kitaip manipuliuoti birias medžiagas. Po griovimo darbų lengvai galima perkelti likusias medžiagas į savivarčio priekabą, smėlį ar žvyrą perkelti iš krūvos į reikiamas vietas ir taip toliau. Yra daug skirtingo dydžio ekskavatorių, todėl ratinio ekskavatoriaus paslaugos užsakomos ir suteikiamos, kai susipažįstame su užduotimi ir jūsų poreikiais.

Užpildykite užklausą mūsų interneto puslapyje ir nurodykite, jog reikalingi ekskavatoriaus darbai – paslaugos. Mūsų komanda kuo skubiau peržiūrės jūsų užklausą bei su jumis susisieks dėl tolesnės proceso eigos.

Kodėl verta rinktis mus?

Autopaštas – jūsų patikimi krovinių pervežimo paslaugų ir bet kurių ekskavatoriaus paslaugų teikimo partneriai. Mes turime nuosavą techniką, su kuria galime išspręsti net ir sudėtingiausias klientų problemas. Patyrę operatoriai užtikrina, jog ekskavatorius prie traktoriaus dirbtų efektyviai, profesionaliai ir saugiai. Šie trys kokybės ir paslaugų teikimo kriterijai yra pagrindiniai mūsų įmonėje ir jais vadovaujamės dirbdami su visais savo klientais.

Be to, ekskavatoriaus paslaugas galime suteikti ne tik visoje Lietuvoje, tačiau esant reikalui vykti net ir į užsienį, kur standartinio ar mini ekskavatoriaus paslaugos būtų suteikiamos prie jūsų objekto ar numatytos paskirties vietos.

Ką būtina žinoti prieš kreipiantis į dėl ekskavatoriaus paslaugų?

Prieš kreipiantis dėl ekskavatoriaus paslaugų, jums reikėtų žinoti: konkretų darbų poreikį (bent jau apytiksliai), darbų vietą ir laiką, kada ekskavatorius turi atvykti bei kiek laiko jis bus reikalingas. Pagal šiuos kriterijus yra sudaromas pasiūlymas ir pateikiama konkreti sutartis, nurodoma ekskavatoriaus kaina pasirinktam laikotarpiui.

Kaina priklauso nuo darbų apimties, lokacijos, trukmės ir kai kurių kitų faktorių. Visgi mūsų komanda individualiai peržiūri kiekvieną kliento užklausą ir stengiasi, kad pasiūlyta kaina būtų pigiau nei galėtumėte gauti kitur!

Kur teikiame ekskavatoriaus paslaugas?

Ekskavatoriaus ir traktoriaus paslaugos gali būti suteikiamos visoje Lietuvoje ir net užsienio valstybėse. Suorganizuojamas ekskavatoriaus pervežimas ir transportavimas iki jūsų nurodytos vietos bei atgal.

Svarbiausia yra tai, kad klientai užpildytų užklausą arba susisiektų su mumis kitais, nurodytais kontaktais bei paminėtų savo poreikius dėl ekskavatoriaus paslaugų. Atsižvelgus į visus faktorius, mūsų komanda sudėlioja pasiūlymus, randa sprendimus ir pateikia optimaliausias galimybes. Sudariusiems ilgalaikes sutartis dažnai pasiūlome pačius lanksčiausius tarifus!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian