Automobilių pervežimai

 

Lengvųjų automobilių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Reikalingas automobilių pervežimas iš taško A į tašką B Lietuvoje, Skandinavijoje ar visoje Europoje? Patyrusi Autopaštas komanda pasirūpins dalinio arba pilno krovinio pervežimu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Privatiems ir verslo klientams galime pasiūlyti auto pervežimo paslaugą nuo 1 iki net 10 lengvųjų automobilių. Automobilių gabenimas atliekamas kone visiems lengviesiems automobiliams: sedanams, universalams, hečbekams, vienatūriams, visureigiams, kupė ir kitų rūšių auto.

Patogiai pateikite užklausą internetu ir gaukite pasiūlymą, kiek truktų ir kainuotų automobilių pervežimo paslaugos jums!

Kas yra automobilių pervežimas?

 

Daugiau...

 

 

Be to, jeigu vienu metu reikia transportuoti net kelias transporto priemones nebūtinai iš vienos vietos ir jas pristatyti į kelias vietas, žymiai optimaliau naudotis pervežėjų paslaugomis.

Autopaštas siūlomas pervežimas – lanksti ir naudinga paslauga. Jeigu jums aktualus naujų automobilių pervežimas arba reikia dažnai gabenti naudotus, daužtus ar kitokius automobilius Lietuvoje ir/ar visoje Europoje, galime sudaryti tiek vienkartines, tiek ilgalaikes pervežimo sutartis.

Kam reikalingas automobilių pervežimas?

Auto pervežimas ir mašinų pervežimas yra reikalingas tiek privatiems, tiek verslo klientams. Ši paslauga naudinga po to, kai įsigyjamas naujas automobilis, parduodamas automobilis, įsigyjama daug automobilių iš aukciono, reikia pergabenti transporto priemonę iš vienos lokacijos į kitą (bet nėra galimybės to padaryti sava eiga) ir dėl daugybės kitų priežasčių.
Itin dažnai automobilių pervežimas naudingas būna tuomet, kai reikalingas tarptautinis pervežimas. Įsigijus automobilį(-ius) užsienyje ir norint juos pargabenti į Lietuvą (ir atvirkščiai), reikia veikti greitai. Tam, kad pavyktų automobilį ar automobilius transportuoti greitai, reikia ne tik patikimo transporto, tačiau ir gero maršruto, tinkamų logistinės grandinės sprendimu. Būtent šiais dalykais ir pasirūpina Autopaštas komanda. Mes dirbame tam, kad jums reikėtų daryti kuo mažiau. Suteikdami tokias paslaugas, kaip automobilių ar autodalių pervežimas, padedame daugybei privačių klientų ir verslo subjektų gauti didžiausią naudą.

Kaip tai vyksta?

Viskas vyksta labai paprastai. Mūsų klientai gali internetu pateikti užklausą dėl paslaugos. Gavę jūsų užklausą, mūsų specialistai kuo greičiau ją peržvelgs bei susisieks su jumis ir pateiks pasiūlymą. Sudarius paslaugų teikimo sutartį, į nurodytą vietą, sutartu laiku atvyksta autovežis ir pradedamas automobilių pervežimas.

Interneto puslapyje nurodykite preliminarius krovinio parametrus, įveskite paėmimo ir iškrovimo lokacijas (nurodydami paėmimo ir pristatymo šalis, miestus, adresus).

Paėmus transporto priemonę, ji, per numatytus terminus, yra nugabenama gavėjo adresu. Kiek tiksliai truks mašinos transportavimas, tiesiogiai priklauso nuo: įveikiamo maršruto ilgio, pačio maršruto specifikos (pvz., reikalingas persikėlimas keltu, daug kelio įveikiama greitkeliais ar tai – vingiuoti kalnų keliukai ir t.t.), sustojimų ir iškrovimų skaičiaus bei kitų faktorių. Preliminari gabenimo trukmė bus patikslinama prieš sudarant sutartį.

Automobilių gabenimas Lietuvoje

Jeigu reikalingas mašinos transportavimas Lietuvoje – galime tuo pasirūpinti. Turime nuosavą transportą ir patyrusius vežėjus savo komandoje, kurie atliks pervežimą. Automobilis bus paimamas iš pradinės lokacijos ir pristatytas gavėjui dar tą pačią dieną. Priklausomai nuo atstumo, gabenimas gali užtrukti vos keliolika minučių arba tik kelias valandas. Mūsų interneto puslapis – patogi automobilių pervežimo paslaugų užsakymo platforma. Patogiai rezervuokite transportavimą Lietuvoje internetu.

Automobilių gabenimas Europoje

Savo klientų patogumui galime transporto priemones gabenti į/iš 20 Europos valstybių. Jūsų automobilį ar automobilius galime nugabenti į: Skandinavijos bei kitas Baltijos šalis, Lenkiją, Čekiją, Slovakiją, Vokietiją, Beneliukso valstybes, Daniją, Prancūziją, į Ispaniją ar Portugaliją, Italiją, Austriją, Slovėniją ir kitas valstybes. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime pasiūlymą, kokia būtų automobilio pervežimo kaina ir kiek truktų gabenimas nuo taško A iki taško B. Taip pat gabename ne tik automobilius, bet ir vandens transporto priemones, keturračius, motociklus, kitokį transportą.

Mūsų paslaugų privalumai

Autopašto paslaugas rinktis verta dėl bent kelių privalumų:

· Patrauklios sąlygos – automobilių pervežimas patrauklia kaina. Esame įdiegę modernius logistinių iššūkių valdymo sprendimus, dėl to galime pasiūlyti patrauklias kainas transportavimui Lietuvoje ir Europoje.

· Nuosavas transportas – mūsų autovežių priekaba mašinai vežti gali talpinti nuo 1 iki net 10 transporto priemonių. Priekaba mašinai ir autovežiai gali priimti pilnus arba dalinius krovinius, todėl patrauklios sąlygos prieinamos ir privatiems, ir verslo klientams.

· Lankstumas – lengvai prisitaikome prie kliento lūkesčių ir poreikių, galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transportavimo sutartis.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian