Automobilių pervežimai Kaune

 

Automobilių transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 

Turit klausimų? Skambinkite arba rašykite Jums patogiu laiku

Susisiekti

Reikalingas auto pervežimas Kaune ar iš Kauno ? Autopaštas jums gali pasiūlyti optimalius ir patogius sprendimus. Su nuosavu transportu galime pervežti jūsų lengvuosius automobilius, visureigius, kitas transporto priemones visame Kaune ir aplink jį!

Automobilio transportavimas į Kauną

 

Daugiau...

 

 

Automobilių pervežimas ir transportavimas į Kauną bus naudingas tiek privatiems, tiek verslo klientams. Nuosavu transportu galime pervežti nuo 1 iki 10vnt. įvairių automobilių. Užpildykite užklausą internetu arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais ir mes atsakysime bei pateiksime pasiūlymą, kiek galėtų kainuoti automobilių gabenimas į Kauną ar iš šio miesto į kitas vietas.

Kiek kainuoja automobilio gabenimas į Kauną ?

Šios paslaugos kaina tiesiogiai priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių. Štai pagrindiniai faktoriai, kurie daro įtaką automobilių transportavimo į Kauną ar iš jo, kainai:

· Atstumas – kuo trumpesnį kelią reikia transportuoti automobilį, tuo, įprastai, paslauga kainuoja pigiau
· Užsakymo dydis – vienos lengvosios mašinos transportavimas įprastai bus pigesnis nei daugybės automobilių transportavimas iš Kauno ar į Kauną
· Skuba – jeigu transportavimo paslaugų reikia itin skubiai, dėl to gali išaugti pačios paslaugos kaina
· Kiti reikalavimai ir faktoriai – yra daugybė kitų faktorių, kurie gali daryti įtaką auto transportavimo į Kauną kaštams. Susisiekite su mumis ir pateiksime pasiūlymus.

Viso transportavimo proceso metu galime stebėti krovinio judėjimą realiu laiku. Kiti inovatyvūs logistiniai sprendimai taip pat leidžia optimizuoti transportavimą į Kauną ar iš jo, todėl mašinas gabename ir greitai, ir patraukliomis finansinėmis sąlygomis.

Mašinos transportavimo kaina

Jeigu domina automobilių pervežimo paslaugos Kaune, nedvejokite kreiptis į Autopaštas. Dirbame su daugybe privačių ir verslo klientų, galime rasti tiek nuolatinius, tiek neįprastus logistinius sprendimus bei pervežti skirtingas transporto priemones ar negabaritinius krovinius.

Esame savo srities profesionalai bei galime transportuoti mašinas Kaune, iš Kauno į kitas Lietuvos vietas, per 20 Europos valstybių ar į Kauną iš šių vietų.
Pervešime jūsų: sedanus, universalus, hečbekus, vienatūrius (minivenus), kupė, kabrioletus, krosoverius, o taip pat ir motociklus, motorolerius, mopedus, vandens transporto priemones, furgonus, sunkiasvorį transportą!

Mažiau

 

Kitos Autopašto paslaugos

Užsakyti paslaugą

  Mūsų atlikti pervežimai

  Mūsų kontaktai

  Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

  Įmonės kodas: 302477003

  PVM kodas: LT100005194610

  Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
  LT-36237 Lietuva

  auto@autopostservices.lt

  +370 682 61239

  +370 614 41662


  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian