Transportavimo paslaugos

 

Pervežimo paslaugos teikiamos visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 

Turit klausimų? Skambinkite arba rašykite Jums patogiu laiku

Susisiekti

Autopaštas transportavimo paslaugos – patogus, lankstus ir paprastas būdas nugabenti jūsų transportą, krovinius, siuntas ar net keleivius iš vienos vietos į kitą Lietuvoje ar daugybėje Europos valstybių. Autopaštas gali pasirūpinti: automobilių, motociklų, laivų, sunkiosios technikos, konteinerių, garažų, negabaritinių ir daugybės kitų krovinių transportavimo paslaugomis.

Kas yra transportavimo paslaugos?

Daugiau...

 

 

Patikimas transportavimo partneris yra svarbus tiek fiziniams asmenims tiek verslui. Nuo patikimo transportavimo priklauso ne tik jūsų turto būklė, bet ir tiekimo grandinės efektyvumas, tai, kaip greitai gausite prekes, daiktus, arba jie bus pristatyti jūsų klientams. Jeigu turite patikimą transportavimo partnerį, krovinius galima pristatyti arba atgabenti iš įvairių užsienio valstybių bei visoje Lietuvoje.

Trys svarbiausi dalykai transportavimo sferoje yra: saugumas, greitis ir kaina. Visos šios trys savybės yra pačios svarbiausios, ieškant patikimo transportavimo partnerio. Krovinio ar keleivių saugumas visada turėtų būti pagrindinis prioritetas. Mes siekiame, kad kroviniai į galutinį tašką atvyktų saugūs, nepažeisti ir tokios pat būklės, kokie buvo pakrovimo metu. Dėl to naudojame pajėgią techniką, o vežėjais dirba patyrę specialistai.

Greitis – dirbame su patikima ir galinga vežimo technika, o profesionalių vairuotojų bei logistikos ekspertų komanda suderina optimalius maršrutus, parengia optimaliausią transportavimo planą. Na ir galiausiai – kaina. Kadangi optimizuojame transportavimo paslaugas, naudojame modernias technologijas maršruto planavimui ir kitoms paslaugoms suteikti, daugumą transportavimo paslaugų galime suteikti net pigiau nei mūsų konkurentai.

Mūsų siūlomos paslaugos

Mūsų siūlomos paslaugos apima labai platų, skirtingų krovinių ir net keleivių gabenimą Lietuvoje bei daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių. Galime pergabenti net iki 10vnt. lengvųjų automobilių vienu kartu, iki 6t svorio ir iki 10m ilgio priekabas namelius, jachtas bei laivelius iki 12m ilgio, iki 12m ilgio ir iki 24t svorio konteinerius, laiškus bei siuntas, negabaritinius krovinius bei keleivius.

Kur galime transportuoti?

Jūsų krovinius ir keleivius galime pristatyti ir gabenti visoje Lietuvoje bei net į kone 20 Europos valstybių. Krovinius, siuntas ir keleivius galime gabenti į/iš šių valstybių: Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Čekija, Austrija, Slovėnija, Vokietija, Danija, Nyderlandai, Liuksemburgas, Belgija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Italija. Mūsų paslaugų spektre yra ir vietinis, ir tarptautinis krovinių pervežimas.

Privalumai

Mes dirbame kaip komanda ir kiekvienam klientui stengiamės pateikti optimalų transportavimo paslaugų pasiūlymą. Stebime rinką, diegiame naujoves ir rūpinamės technika bei profesionaliais vežėjais, todėl optimizuojame paslaugų teikimą ir nemažai jų galime suteikti net pigiau nei kiti.

Taip pat turime patirties pristatydami krovinius į daugelį kitų Europos valstybių, tad išsprendžiame ir tarptautinius logistikos iššūkius. Galime krovinius gabenti dalimis, sudaryti su klientais ilgalaikes transportavimo paslaugų sutartis.

Kokius kroviniu transportuojame?

Transportuojamus krovinius galime suskirstyti į tris pagrindines grupes.
Transporto priemonių gabenimas. Autopaštas komanda gali pergabenti lengvuosius automobilius, visureigius, furgonus, motociklus, vandens ar kitas sausumos transporto priemones.

Kiti kroviniai. Tarp jų patenka priekabos ir nameliai ant ratų, krovinių konteineriai bei laiškai ir siuntos.

Negabaritiniai ir nestandartiniai kroviniai. Net ir netradicinių arba neįprastų gabaritų krovinius galime saugiai pristatyti nurodytu adresu per optimalų laiką.

Sąlygos ir garantijos

Visų pirma verta paminėti, kad siekdami užtikrinti sklandų ir saugų klientų krovinių transportavimą, visų krovinių lokaciją ir vežėjų judėjimą galime stebėti realiu laiku. Optimizuojame maršrutų sudarymą ir grafikus dėl greitesnių pakrovimų ir iškrovimų, galime pasiūlyti geresnes paslaugų kainas.
Su klientais sudarome krovinių gabenimo vienkartines arba ilgalaikes sutartis, todėl aiškiai apibrėžiame savo atsakomybes ir suteikiamų paslaugų kokybės įvertinimus. Užpildykite užklausos formą interneto puslapyje arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Gavę jūsų užklausą, kuo greičiau ją įvertinsime ir pateiksime optimalų kainos ir kitų sąlygų pasiūlymą!

 

Mažiau

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian