Vandens motociklų pervežimas

 

Vandens motociklų transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas siūlo patogias ir sparčias vandens motociklų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje ir daugiau nei 20 skirtingų valstybių Europoje. Sudarome vienkartines ir ilgalaikes krovinių pervežimo sutartis. Turime nuosavą transportą ir ilgą patirtį pervežant vandens motociklus bei kitas vandens transporto priemones. Galime pervežti dalinius krovinius, vandens motociklų dalis.

Vandens motociklų transportavimas Lietuvoje

 

Daugiau...

 

 

Reikia pervežti vandens motociklą į pirkėjo lokaciją, iki uosto, prieplaukos ar kitos lokacijos Lietuvoje? Kad ir iš kurios vietos ir į kurią vietą reikalingas gabenimas, pasirūpinsime, kad vandens motociklas būtų nugabentas sklandžiai, greitai ir saugiai. Mums tereikia žinoti kokį vandens motociklą (ar kiek vnt.) reikia gabenti, kokios yra paėmimo ir iškrovimo lokacijos bei jūsų terminai. Randame optimalų sprendimą, darbą patikime profesionalams.

Vandens motociklų gabenimas užsienio valstybėse

Autopaštas taip pat siūlo paslaugą vandens motociklų transportavimas į užsienį ar iš jo, o taip pat ir užsienio valstybių teritorijose. Turime patirtį bei reikiamą techniką tam, kad vandens motociklus gabentume Baltijos, Skandinavijos, Beneliukso, Pietų, Centrinės ar Vakarų Europos valstybėse. Nurodykite lokaciją užpildydami užklausą arba susiekę kitais būdais ir mes rasime optimalų sprendimą greitai.

Kaip pasiruošti vandens motociklo pervežimui?

Vandens motociklų pervežimas vyks sklandžiai, jeigu sutartu laiku jūs arba kitas asmuo lauks paėmimo vietoje, kad būtų įmanoma atlikti pakrovimą. Visą darbą atliks mūsų profesionalūs vežėjai bei pervežimo technika, todėl jums tereikia pasirūpinti tuo, kad būtumėte (arba jūsų atstovai) vietoje ir iškrovimo vietoje taip pat.

Ką būtina žinoti?

Būtina žinoti tai, kad pervežant vandens motociklus Lietuvoje ar į užsienį, sudaromos transportavimo sutartys. Taip pat naudinga žinoti, jog galime stebėti krovinių buvimo vietą realiu laiku. Integruodami naujausias technologijas, samdydami profesionalius vežėjus, kurie sparčiai atlieka savo darbą bei turėdami nuosavą techniką galime pervežimus atlikti sparčiai ir dažnai, pigiau nei kiti!

Pervežimo procesas

Sutarus dėl sąlygų, į paėmimo vietą atvyksta vežėjai, kurie paima vandens motociklus. Vienu tralu/priekaba galime pervežti ir kelis vandens motociklus. Vežimo trukmė bei kaina tiesiogiai priklauso nuo krovinio, pervežamo atstumo, maršruto sudėtingumo, skubos ir kitų sąlygų. Žinodami jūsų poreikius galėsime pateikti pasiūlymus!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian