Automobilių gabenimai Europoje

 

Automobilių transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 

Turit klausimų? Skambinkite arba rašykite Jums patogiu laiku

Susisiekti

Jeigu jus domina automobilių gabenimas Europoje – Autopaštas gali pasiūlyti greitus, patikimus pervežimo sprendimus patrauklia kaina. Lengvuosius automobilius, visureigius, furgonus, motociklus, keturračius ar kitas transporto priemones galime nugabenti arba pargabenti iš kone 20 Europos valstybių.

Kas tai?

 

Daugiau...

 

 

Automobilių gabenimo paslaugos Europoje – tai vienkartinė arba nuolatinė paslauga vieną arba daugybę transporto priemonių gabenti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse. Jeigu įsigijote naują transporto priemonę, ją pardavėte arba jūsų verslui reikalingas patikimas logistikos partneris transporto priemonių gabenimui – Autopaštas gali padėti rasti geriausius sprendimus!

Nuo ko pradėti?

Auto gabenimas Europoje gali būti užsakomas ir internetu. Mūsų interneto puslapyje veikia patogi užklausos forma, kurią užpildę galite ją pateikti. Užpildę aktualius laukelius ir nurodę kuo tikslesnę informaciją apie reikalingą gabenimą, gausite kuo tikslesnius atsakymus ir konkrečius pasiūlymus dėl to, kiek kainuotų ar truktų automobilių transportavimas Europoje.

Svarbu pabrėžti ir tai, jog šias paslaugas užsakyti galite ir atsiuntę užklausą elektroniniu paštu į auto@autopostservices.lt arba skambindami telefonu +370 682 61239. Mūsų komandos atstovai ir profesionalūs specialistai kuo skubiau išnagrinės jūsų užklausą, įvertins galimybę ir atsakys su tiksliais skaičiais bei pasiūlymu. Nuosavu transportu galime pergabenti nuo 1 iki 10vnt. automobilių vienu reisu, vienu tralu!

Mūsų privalumai

Autopaštas gali pasiūlyti lankstumą, universalumą ir galimybes prisitaikyti prie klientų poreikių. Tarp privalumų galime išskirti nuosavo transporto naudojimą. Automobilių gabenimas Europoje ir Lietuvoje atliekamas su nuosavu transportu ir nuosavais tralais.

Transporto priemones gabename net į maždaug 20 skirtingų valstybių, todėl jūsų transporto priemonę galime gabenti į/iš pačių įvairiausių valstybių. Be to, gabenimo procesuose įdiegiame inovacijas ir modernius sprendimus, tad kiekvieno krovinio judėjimą galime stebėti realiu laiku, užtikrinti sklandų ir spartų transporto priemonių transportavimą.

Iš kokių šalių priimame gabenimų prašymus?

Automobilių gabenimas atliekamas iš šių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Slovakijos, Čekijos, Austrijos, Slovėnijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Andoros, Monako, Liuksemburgo, Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos, Danijos ir kitų. Susisiekite arba užpildykite užklausą ir mes rasime sprendimus, kaip galėtų būtų įgyvendintas automobilių gabenimas tarptautiniais maršrutais Europoje.

Nuo kelionės ilgio, pergabenamų transporto priemonių skaičiaus ir maršruto ypatybių bei skubos priklauso ir galutinė pervežimo kaina. Visgi dėka modernių technologijų ir kitų sprendimų, dažnai gabenimo paslaugas galime suteikti net pigiau nei kiti vežėjai!

Į kokias valstybes galime pervežti Jūsų automobilį?

Kaip ir priimame, taip ir pervežame – į kone 20 skirtingų Europos valstybių. Mašinos transportavimas patrauklia kaina gali būti atliekamas į: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Slovakijos, Čekijos, Austrijos, Slovėnijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Andoros, Monako, Liuksemburgo, Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos, Danijos ir kitų teritorijas.

Kreipkitės nurodytais kontaktais ir rasime vienkartinius arba nuolatinius transportavimo sprendimus!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Užsakyti paslaugą

  Mūsų atlikti pervežimai

  Mūsų kontaktai

  Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

  Įmonės kodas: 302477003

  PVM kodas: LT100005194610

  Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
  LT-36237 Lietuva

  auto@autopostservices.lt

  +370 682 61239

  +370 614 41662


  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian