Garažų pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Domina garažų pervežimas? Autopaštas gali pasiūlyti visus logistinius ir transporto sprendimus garažams. Dirbame ir su privačiais, ir su verslo klientais, sudarome vienkartines bei ilgalaikes transportavimo sutartis. Nuolat optimizuojame visas, su garažų pervežimu susijusias paslaugas todėl didelę dalį paslaugų suteikiame bene patraukliausia kaina rinkoje. Užpildykite užklausą internetu ir raskime sprendimus kartu!

Kaip vyksta garažų pervežimas?

 

Daugiau...

 

 

Garažų pervežimas vyksta identiškai taip, kaip ir kitų krovinių gabenimas. Visų pirma – klientai užpildo užklausos formą interneto puslapyje arba kreipiasi kitais kontaktais ir nurodo preliminarias detales – paėmimo, iškrovimo vietą, laikus, krovinio tipą.

Antro etapo metu, mūsų komanda išnagrinėja jūsų užklausą, sudėlioja maršrutą ir randa kitus sprendimus. Jeigu jus tenkina sąlygos, sudaroma sutartis ir sutartu laiku į pakrovimo vietą atvyksta transportas bei prasideda gabenimas. Kroviniui atvykus į vietą, informuojame užsakovus!

Ką būtina žinoti prieš gabenant garažą?

Prieš pradedant ir užsakant transportavimo paslaugas, jums reikėtų žinoti: krovinio apimtis (t.y. kiek garažų reikia transportuoti, jų matmenis, kitus ypatumus), pakrovimo ir iškrovimo taškus. Sutartu laiku mūsų vežėjai atvyksta į jūsų nurodytą lokaciją, paima garažą, pakrauna jį į tralą bei prasideda pervežimas. Prieš gabenant būkite užtikrinti, jog jūsų partneriai pasirūpins saugiu ir sparčiu procesu bei jums nereiks sukti galvos dėl jokių procesų.

Kur galime nuvežti Jūsų garažą?

Jūsų garažą galime nuvežti į bet kurią vietą Lietuvoje ir daugiau nei į 20 skirtingų šalių visoje Europoje. Transportavimo proceso eiga nesiskiria, nepriklausomai nuo to, į kokias lokacijas pervežame jūsų garažą ar kokį atstumą jis keliauja. Beveik visų šalių, į kurias galime nuvežti jūsų garažą, sąrašą ir vizualizacijas galite matyti mūsų interneto puslapyje.

Kiek kainuoja garažo transportavimas?

Garažo transportavimo kaina priklauso nuo pačio transportavimo sąlygų bei ypatumų. Įprastai, kuo mažesnis yra garažas ir kuo trumpesnį atstumą jį reikia pervežti, tuo pigiau kainuos transportavimo paslauga. Na, o jeigu garažą vežame į užsienį ir jo gabaritai yra didesni, tuomet pervežimas gali kainuoti ir daugiau. Užpildykite užklausą ir mes pateiksime kuo geresnį pasiūlymą!

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian