Krovinių pervežimai

 

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas pasirūpins saugiu krovinių pervežimu Lietuvoje ar kone visoje Europoje ir tai atliks sparčiai bei patrauklia kaina. Autopaštas veža krovinius į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių ir iš jų. Sudarome vienkartines ir ilgalaikes pervežimo paslaugų sutartis, galime transportuoti automobilius ir sausumos bei vandens transporto priemones, spec. techniką, siuntas, pilnus, dalinius ir nestandartinius – negabaritinius krovinius.

Jeigu jums aktualus krovinių vežimas ir ieškote patikimo partnerio logistikos sprendimams – Autopaštas pasiūlys visas reikiamas paslaugas, ko gero geriausiomis sąlygomis!

 

Daugiau...

 

 

Kas yra krovinių pervežimas?

Logistika arba krovinių pervežimas yra paslauga, kurios metu kroviniai transportuojami iš taško A (siuntėjo adresu) į tašką B (gavėjo adresu). Kartais pervežimai gali būti daliniai, iškraunant dalį krovinio įvairiais adresais. Krovinių pervežimas reikalingas ir privatiems asmenims, tačiau dažniausiai jis aktualus komercinę veiklą vykdantiems subjektams – įmonėms, gamykloms, bendrovėms, kurios sudaro sandorius ir atlieka daug pirkimo – pardavimo sandorių, užsiima gamybine veikla.

Patikimas partneris, krovinių pervežimo įmonė gerokai palengvina pardavimų procesus, gali prisidėti prie klientų pasitenkinimo didinimo arba saugesnio ir visapusiškai sklandesnio bei spartesnio krovinių transportavimo.
Autopaštas siūlomas krovinių pervežimas nuosavu transportu gali padėti išspręsti jūsų verslo galvosūkius, įveikti iššūkius, panaikinti problemas arba padėti sudaryti sėkmingus sandorius. Užsisakykite paslaugas tiesiog internetu!

Kokius krovinius gabename dažniausiai?

Mūsų patirtis – ilgametė ir labai įvairi, todėl galime pergabenti įvairiausius krovinius. Turime ypatingai didelę patirtį gabenant automobilius, transporto priemones, spec. techniką, vandens transporto priemones (laivus, katerius, valtis ir kt.), o taip pat ir kitų krovinių. Galime pasirūpinti ir tuo, jog sėkmingai būtų atliktas ir nestandartinių ar labai ilgų krovinių pervežimas ar net pavojingų krovinių transportavimas.

Kadangi mūsų komandoje yra profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys vežėjai, o taip pat eksploatuojame ir nuosavą krovininį transportą, įmanomas pačių įvairiausių ir jau minėtų nestandartinių krovinių pervežimas. Jūsų patogumui, pervežame krovinius tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais, į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių.

Kokiuose miestuose teikiame savo paslaugas?

Kaip jau minėjome, savo pervežimo paslaugas teikiame ir Lietuvoje, ir didžiojoje dalyje Europos kontinento šalių. Jeigu kalbame apie Lietuvą, krovinius paimti ir atgabenti galime šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje, Jonavoje, Mažeikiuose, Palangoje ir bet kuriuose kituose. Jeigu jums aktuali patikima logistika ir spartus bei saugus krovinių pervežimas Lietuvos teritorijoje – nedvejokite užpildyti užklausos formą ir mes pateiksime pasiūlymus dėl geriausių sprendimų.

Užsienyje krovinius taip pat transportuojame iš tų šalių miestų, miestelių ar užmiesčio vietovių. Pasinaudodami krovinio pervežimo užsakymo forma mūsų interneto puslapyje, galite įvesti paėmimo ir iškrovimo adresą ar adresus bei mes su jumis susisieksime ir pasiūlysime geriausias sąlygas pervežimo paslaugoms. Tikslinant pervežimo sąlygas ir sudarant sutartis, nurodoma tiksli lokacija pakrovimui ir iškrovimui, o mūsų atstovai, naudodami inovatyvias technologijas ir modernius sprendimus, randa patogiausius maršrutus. Taip galime iš vieno miesto į kitą pristatyti standartinius ar negabaritinius, dalinius, išskirtinius ar net pavojingus krovinius per kuo trumpesnį laiko tarpą.

Į kokias šalis galime pervežti Jūsų krovinį?

Jūsų krovinį ar krovinius galime pristatyti į daugiau nei 20 Europos valstybių, neskaitant Lietuvos. Autopašto komanda užtikrina, kad įmanomas krovinių pervežimas iki 3,5t ar daug didesnėms masėms į ir iš:

· Skandinavijos pusiasalio valstybių – Suomijos, Švedijos ir Norvegijos;
· Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos;
· Lenkijos, Vokietijos;
· Danijos;
· Beneliukso šalių – Belgijos, Nyderlandų ir Liuksemburgo;
· Prancūzijos;
· Pirėnų pusiasalio valstybių (Ispanija ir Portugalija);
· Italijos, Austrijos, Slovėnijos;
· Centrinės Europos valstybių – Čekijos, Slovakijos, Vengrijos.

Ir ne tik. Autopaštas rūpinasi, kad standartinių bei ilgų krovinių pervežimas įvairiausiais maršrutais patenkintų lūkesčius ir būtų maksimaliai naudingas tiek siuntėjams, tiek gavėjams. Diegdami modernias technologijas logistinių sprendimų grandinėje, galime klientams pasiūlyti optimalius gabenimo terminus net ir ilgiausioms ar sudėtingiausioms kelionėms. Be to, profesionalūs vežėjai ir geriausia technika rūpinasi, kad krovinių pervežimas sunkvežimiu ar vilkiku praeitų sklandžiai ir saugiai.

Kiek kainuoja krovinio transportavimas?

Transportavimo paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo transportavimo sąlygų bei faktorių:
· Krovinio masės;
· Poreikio pilniems ar daliniams iškrovimams;
· Pervežimo atstumo;
· Skubos ir terminų;
· Krovinio tipo.
Įvertinus šiuos faktorius, galėsime pateikti jums konkretų pasiūlymą. Įvertinus sąlygas ir pateikus pasiūlymą, o klientui sutikus, pradedamas krovinių gabenimo organizavimas. Sudaroma pervežimo sutartis, užpildomi reikiami dokumentai, patvirtinamos lokacijos pakrovimui(-ams) ir iškrovimui(-ams), sutariami išvykimo ir pristatymo laikai.

Tad pvz., trumpesnį atstumą atliekamas krovinių pervežimas iki 2t vietiniu maršrutu, tikriausiai kainuos pigiau nei tarptautinis krovinių pervežimas, jeigu svoris – 5 tonos ar daugiau. Vos per kelias akimirkas galite užpildyti užklausos formą interneto puslapyje ir mūsų atstovai su jumis susisieks bei pateiks konkretesnius pasiūlymus arba pasitikslins informaciją, kad galėtų pateikti tikslų pasiūlymą dėl kainos ir/ar terminų.

Ką būtina žinoti prieš transportuojant krovinį?

Jeigu domina krovinių pervežimas ir kyla klausimas – nuo ko pradėti, pakanka tik užpildyti užklausos formą mūsų tinklapyje ir mes patys pasirūpinsime likusiais formalumais bei dokumentais. Kuo daugiau preliminarios informacijos apie krovinį(-ius) galite pateikti vežėjams, tuo tiksliau jie gali apskaičiuoti kaštus, terminus, pateikti kitą aktualią informaciją.

Prieš gabenant naudinga žinoti: krovinio tipą, kuo tikslesnius gabaritus, pakrovimo ir iškrovimo lokacijas, terminus ir kuo daugiau kitos, aktualios informacijos. Atliekant pervežimus tarptautiniais maršrutais, gali pasikeisti krovinių gabenimo taisyklės, kadangi reikia papildomų dokumentų, formų. Visa tai išmanome mes ir jums nereikia rūpintis šiais dalykais, kadangi Autopaštas – patikimas logistikos sprendimų partneris, kuris rūpinasi, jog kroviniai iki 3,5t ar didesnių svorių gabenamos prekės ir produktai laiku, saugiai ir efektyviai pasiektų gavėjus.

Sutartu ar numatytu atvykimo-išvykimo laiku, nurodytose vietose laukite atvykstančio Autopaštas vežėjo. Optimizuodami darbo grafiką galime lengviau ir efektyviau pristatyti net ir daugiausiai iššūkių keliančius ar stambiausius krovinius.

Gabenamų krovinių nurodymai

Pagrindiniu prioritetu Autopaštas laiko tris dalykus: maksimalų krovinio saugumą viso transportavimo metu, optimalią transportavimo spartą ir puikias sąlygas klientui. Krovinių pervežimo taisyklės ir sutartis sudaroma atsižvelgiant į šiuos tris, kertinius paslaugų teikimo principus, siekiant maksimalaus klientų pasitenkinimo ir geriausių rezultatų.

Kitą, svarbią informaciją apie gabenimą klientai gali mums pateikti ir interneto puslapyje, užpildydami užklausos formą.

Jeigu vežami negabaritiniai, itin sunkūs ar kiti kroviniai, vadovaujamasi bendrais LR įstatymų arba ES teisės aktais nustatytais principais, ženklinant krovinius, organizuojant maršrutus, laikantis apribojimų ir kitų taisyklių. Mūsų interneto puslapyje veikianti užklausų platforma leidžia greitai užsakyti tokias paslaugas kaip pilnas ar dalinis krovinių pervežimas. Sudarydami vienkartines arba ilgalaikes sutartis galite gauti geriausias sąlygas pervežimo paslaugoms, todėl Autopaštą rinktis tikrai verta!

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys, LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian