Vilkikų pervežimas

 

Vilkikų transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

Autopaštas gali pasiūlyti MAN, DAF, Mercedes-Benz, Iveco, Scania, Volvo, Renault ar kitų vilkikų pervežimo paslaugas Lietuvoje bei daugiau nei 20-yje skirtingų užsienio valstybių. Galime saugiai pervežti naujus, naudotus, daužtus vilkikus ir jų dalis. Su klientais sudarome vienkartines ir ilgalaikes vilkikų pervežimo sutartis. Jeigu domina ir aktualu vilkikų gabenimas iš Europos ar Lietuvoje, užpildykite užklausą interneto puslapyje ir mes pateiksime konkretų pasiūlymą.

Kaip vyksta vilkikų gabenimas iš Europos?

Daugiau...

 

 

Visų pirma – klientai užpildo užklausą ar su mumis susisiekia. Aptarus transportavimą – paėmimo šalį ir vietą bei iškrovimo vietą bei šalį, sudaromas maršrutas. Sutarus dėl sąlygų, sudaroma pervežimo sutartis ir nustatytu laiku į pakrovimo vietą atvyksta mūsų tralas bei vežėjas ir prasideda vilkikų transportavimas. Pakrovus vilkiką į tralą, mūsų vežėjai išvyksta ir gabena jį į iškrovimo lokaciją. Vienu užsakymu galime gabenti 1-20vnt. vilkikų.
Atvykus į iškrovimo vietą ir vilkiką pristačius, informuojame visas suinteresuotas šalis.

Ką būtina žinoti prieš transportuojant vilkiką į užsienį?

Visais dokumentais ir svarbiausiomis detalėmis galime pasirūpinti mes. Jums tereikia nurodyti vietas, kur reikalingas transportavimas, o Autopaštas ras sprendimus ir atliks darbą. Prieš transportuojant reikia žinoti paėmimo ir iškrovimo laiką, transportavimo terminus, pakrovimo ir iškrovimo lokacijas ir kainas, mokesčius ir dokumentus. Apie svarbiausias detales ir pasikeitimus jus informuos Autopaštas komanda. Jau daug metų sėkmingai vykdomas vilkikų gabenimas į užsienį bei iš užsienio į Lietuvą

Būtina pasirinkti patikimus pervežimo partnerius, kuriems svarbiausia būtų transportavimo proceso sklandumas ir saugumas. Autopaštas komandoje dirba profesionalai, todėl transportuojame saugiai bei taupome jūsų laiką!

Kokiuose miestuose galima išsikviesti mūsų paslaugas?

Mūsų paslaugas galite išsikviesti visuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Ukmergėje ir kituose. Taip pat atvykstame į užmiesčio ar kaimo vietoves.

Taip pat vilkikus pervežame ir iš daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių. Jeigu vilkiką reikia paimti iš ar pristatyti į: Švediją, Suomiją, Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją, Daniją, Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Austriją, Čekiją, Slovakiją, Slovėniją, Nyderlandus, Belgiją ar Liuksemburgą – randame geriausius sprendimus. Susisiekite ir pateiksime pasiūlymą.

Dažnu atveju mūsų kaina yra geriausia ar bene geriausia rinkoje. Kadangi naudojame nuosavą transportą, į logistinę grandinę įdiegiame inovatyvius sprendimus ir naujausias technologijas bei turime vežėjų profesionalų komandą, galime gabenti greičiau ir pigiau, kadangi optimizuojame kiekvieną procesą!

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian