Valčių pervežimas

 

Valčių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Ieškote, kas galėtų valtį ar valtis pervežti iš taško A, į tašką B Lietuvoje ar kone visoje Europoje? Autopaštas siūlo tokias paslaugas privatiems ir verslo klientams. Sudarome vienkartines bei ilgalaikes vandens ar sausumos transporto priemonių pervežimo sutartis ir rūpinamės tuo, kad jūsų transportas keliautų saugiai, į galutinį tašką atvyktų greitai, o pervežimas būtų atliktas patrauklia kaina.

Kaip vyksta valčių pervežimas?

 

Daugiau...

 

 

Valčių pervežimo paslaugą užsakyti yra tikrai paprasta. Kone lengviausias paslaugas užsakyti transportavimo paslaugas – internetiniame Autopašto puslapyje užpildyti užklausos formą.

Šioje užklausos formoje nesunku nurodyti, kad jums reikalingas valčių transportavimas. Nurodykite bent bendrinę informaciją apie savo valtį ar valtis bei paėmimo ir iškrovimo lokacijas. Mes išnagrinėsime geriausias galimybes bei pasiūlysime techniškai geriausius sprendimus, kaip per trumpiausią laiką bei žemiausia kaina saugiai transportuoti valtis.

Kokias valtis galime pervežti?

Didelių apribojimų, kokias valtis pervežti galime, nėra. Turime daug skirtingų priekabų bei įvairaus tipo nuosavą transportą, tad pervežame įvairų vandens transportą, kurio svoris gali siekti net iki 12 tonų, o ilgis – iki 6 metrų. Vienu reisu gali būti atliekamas ir kelių valčių gabenimas. Klientams taip pat gali būti pasiūlomas dalinis valčių pervežimas, jeigu yra daug valčių, kurias pvz., reikia iškrauti skirtingose vietose. Bet kokiu atveju siūlome optimaliausią sprendimą.

Mūsų paslaugų privalumai

Siūlome bene lanksčiausias sąlygas rinkoje kuomet vandens transporto priemones norite gabenti į Lietuvą, į užsienį ar šalies viduje. Dažnai pervežame pigiau nei kiti!

Vandens transportą gabename į kone visas Europos valstybes. Efektyviais logistiniais sprendimais jūsų transportą galime pervežti į daugiau nei 20 valstybių Šiaurės, Vakarų, Pietų ar net Rytinėje Europos žemyno dalyje. Didžiausią dėmesį skiriame krovinių saugumui, todėl krovinių judėjimą stebime realiu laiku, mūsų vežėjai – profesionalai, o nuosava technika – tinkamai prižiūrima bei aptarnaujama.

Valčių transportavimo kaina

Valčių pervežimas yra individualiai pritaikoma paslauga. Jos kaina priklauso nuo: krovinio dydžio ir gabaritų, maršruto ilgio, skubos (kaip greitai reikia pristatyti), ar yra dalinių iškrovimų bei nukrypimų nuo maršruto. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime optimalią kainą!

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian