Vietiniai krovinių pervežimai Lietuvoje

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas – patikimas partneris logistikos srityje ir krovinių pervežimo paslaugoms Lietuvoje. Galime paimti kone bet kurio tipo, gabaritų ar savybių krovinį ir jį transportuoti nurodytu adresu. Užpildykite užklausą internetu ir mes pasiūlysime pervežimą geriausia kaina!

Be to, bet kurio krovinio pervežimas gali būti atliekamas ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienį – per 20 Europos valstybių!

 

Daugiau...

 

 

Kas tai?

Krovinių pervežimas Lietuvoje – paslauga, kuri gali būti naudinga tiek privatiems vartotojams, tiek verslui. Mūsų siūlomų paslaugų gamoje yra pilnų ir dalinių krovinių pervežimas visoje Lietuvoje. Atvykstame į vietą ir pristatome krovinius nurodytoje lokacijoje. Su klientais sudarome vienkartines arba ilgalaikes pervežimo sutartis.

Nuo ko pradėti?

Paprasčiausia Autopaštas paslaugas, tokias kaip krovinių gabenimas Lietuvoje, užsisakyti internetu. Pasinaudodami užsakymo ir užklausos forma, pateikite svarbiausią informaciją apie krovinį, jo paėmimo ir pristatymo lokaciją bei jūsų kontaktinius duomenis. Kuo greičiau išnagrinėsime užklausą bei pateiksime pasiūlymą tam, kad jūsų kroviniai Lietuvoje judėtų greitai, saugiai ir geriausiomis sąlygomis.

Mūsų privalumai

Autopaštas transportavimui naudoja nuosavą transportą. Turime vilkikus, sunkvežimius, priekabas, tralus ir kitą techniką, kurios reikia tam, jog pilnų arba dalinių krovinių pervežimas vyktų saugiai bei sklandžiai.
Visų krovinių judėjimą galime stebėti realiu laiku.

Iš kokių miestų priimame pervežimų prašymus?

Kroviniai Lietuvoje paimami iš visų regionų, miestų ar miestelių. Nors dažniausiai pervežame krovinius iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės, Alytaus, Utenos, Tauragės, Mažeikių bei kitų, tačiau net, jeigu jūsų lokacija – užmiestyje ar visai kitoje vietoje, pasiūlysime sprendimus, kad Autopaštas transportavimas būtų geriausia išeitis!

Į kokius miestus galime pervežti Jūsų krovinį?

Kaip ir priėmimas, taip ir pervežimas įmanomas absoliučiai visoje Lietuvos teritorijoje. Net, jeigu turite daug dalinių krovinių, kuriuos reikia pristatyti Lietuvoje ir užsienyje – randame tinkamus sprendimus.

Aktualios paslaugos „Krovinių pervežimas Lietuvoje“, kainos? Priklausomai nuo maršruto, krovinio tipo, kitų sąlygų bei svarbiausių detalių pasiūlysime transportuoti krovinius, ko gero net pigiau nei dauguma konkurentų.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian