Tarptautinis krovinių pervežimas Europoje

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Viena iš naudingiausių Autopaštas siūlomų paslaugų – tarptautinis krovinių pervežimas. Galime įvairius krovinius gabenti tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais į daugiau nei 20 valstybių bei iš jų. Užsisakykite paslaugas

Kas tai?

 

Daugiau...

 

 

Krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais yra logistikos paslauga, kuri gali būti naudinga privatiems ir verslo klientams. Transportavimas į užsienį ar iš užsienio Europoje padeda įvykdyti įsipareigojimus klientams, užtikrinti sklandų tiekimo grandinės veikimą, rasti ir kompleksinius sprendimus. Nuosavu transportu gabename įvairaus tipo, svorio krovinius, didelius jų kiekius, galime pasiūlyti ir dalinių krovinių pervežimą.

Nuo ko pradėti?

Pradėti paslaugų užsakymą galite nuo internetinės užklausos formos užpildymo. Joje galite įvesti, kad reikalingas tarptautinis krovinių pervežimas Europoje, nurodyti krovinio tipą, kiekį, svorį, matmenis (ypač, jeigu tai negabaritinis krovinys), paėmimo ir pristatymo lokacijas, kitą svarbiausią informaciją.
Užpildžius užklausą, ją išsiųskite ir mes pasirūpinsime, jog krovinių pervežimas Europoje būtų sparčiai suorganizuotas bei suteiktų verslui maksimalią naudą!

Mūsų privalumai

Autopaštas siūlo daug skirtingų privalumų, kurie praverčia logistikos, tiekimo grandinėse bei vienkartinių gabenimo užsakymų metu.

Visų pirma – mūsų lankstumas ir universalumas. Krovinius galime gabenti Lietuvoje ir daugiau nei 20-yje skirtingų Europos valstybių, pradedant Skandinavija ar Centrine Europa, baigiant Beneliukso šalimis, Vakarų ir Pietų Europos valstybėmis. Optimizuojame kiekvieną procesą, susijusį su tarptautiniu krovinių gabenimu, tad krovinių pervežimas Baltijos šalyse ar kitose Europos vietose vyksta sklandžiai ir sparčiai. Be to, dauguma gabenimo paslaugų suteikiame patrauklia kaina, dažnai net pigiau nei mūsų konkurentai.

Iš kokių šalių priimame pervežimų prašymus?

Krovinių pervežimus galime priimti iš daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių. Visą sąrašą galite rasti mūsų interneto puslapyje, tačiau jeigu kreipsitės į mus pateikdami užklausą, atsakysime su konkrečiais pasiūlymais, kokius sprendimus galėsime pasiūlyti. Po užklausos pateikimo labai greitai sužinosite, kaip būtų atliekamas jūsų tarptautinis krovinių gabenimas Europoje ir kokie būtų terminai bei įkainiai.

Į kokias valstybes galime pervežti Jūsų krovinį?

Kaip ir pervežimų prašymus iš, taip ir pervežimų prašymus į – galime priimti su daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių adresais. Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas Europoje yra bene dažniausiai mūsų atliekama paslauga. Jūsų automobilius, kitas transporto priemones, laivus ar valtis, dalinius krovinius, siuntas, konteinerius ar kita galėsime pervežti sausumos keliais kone visame Europos žemyne!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian