Mobilių namelių pervežimai

Namelių ant ratų transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Jeigu reikalingos namelių ant ratų transportavimo paslaugos Lietuvoje arba užsienyje – Autopaštas turi reikiamą techniką, komandą ir patirtį, kad padėtų įgyvendinti sprendimus. Mes turime nuosavą techniką, profesionalių vežėjų ir logistikos srities profesionalų komandą, tad galėsime vieną ar net kelis namelius ant ratų pervežti visoje Lietuvoje bei užsienyje, per 20 skirtingų valstybių visoje Europoje.

 

Daugiau...

 

Užuot vargindamiesi bandydami juos transportuoti patys arba planuodami maršrutą, rinkdamiesi nepatikimus ar neefektyvius sprendimus, patikėkite pervežimą profesionalams. Jums pakanka tik užpildyti užklausos formą internetu arba kreiptis kitais nurodytais kontaktais. Mes kuo skubiau atsakysime ir pranešime, per kiek laiko galėtume atlikti užduotį, kokia būtų paslaugos kaina ir kitos sąlygos!

Kada pravartu kreiptis į mus?

Į Autopaštą pravartu kreiptis tuomet, kada reikalingas mobilių namelių pervežimas. Nepriklausomai nuo to, koks yra namelio dydis, tipas ar būklė, mes galime jį gabenti visoje Lietuvoje bei į Lietuvą parvežti iš užsienio, iš Lietuvos gabenti į užsienį bei transportuoti kitų Europos valstybių viduje.
Jeigu atlikote pirkimo – pardavimo sandorį, norite pervežti namelį ant ratų remontui ar reikalingos pervežimo paslaugos dėl kitų priežasčių, nedvejokite kreiptis į mus. Tai galite padaryti: užpildydami užklausos formą interneto puslapyje, skambindami telefonu arba rašydami laiškus elektroniniu paštu.
Visuomet individualiai išnagrinėjame ir įsigiliname į klientų užklausas, dėl to pateikiame individualizuotus ir prie poreikių pritaikytus pasiūlymus. Bandydami rasti sprendimus patys arba patikėdami gabenimą nepatyrusiems ir neprofesionaliems vežėjams galite patirti nuostolių, nusivilti paslauga arba negauti naudos. Daug geriau yra dirbti su Autopašto komanda. Sudarome sutartis, o grįžtantiems klientams siūlome lanksčiausius įkainius. Be to, nuolat stebime rinką ir naudojame išmanias technologijas maršrutų planavime, kad bet kuri pervežimo paslauga suteiktų maksimalią naudą ir būtų patraukli finansine prasme.

Kokius namelius galime transportuoti?

Turime platų nuosavos technikos parką, tad mūsų priekabomis gali būti pervežami įvairių tipų ir įvairaus dydžio nameliai ant ratų. Prisitaikome prie užsakymo ir randame sprendimus, kurie geriausiai tinka mūsų klientams. Nesunkiai pervešime namelius su viena ar dviem miegamosiomis vietomis, tačiau taip pat paprastai įmanomas ir daugiaviečių namelių pervežimas Lietuvoje bei užsienyje.

Namelių pervežimo kainos

Visų pervežimo paslaugų kainos yra nustatomos bei derinamos individualiai, atsižvelgiant į: kelionės ilgį, krovinio tipą ir pačių namelių kiekį, maršruto sudėtingumą, nustatytus terminus, kitus faktorius. Įprastai vietiniai pervežimai kainuoja pigiau nei tarptautiniai, tačiau tikslią kainą galime pateikti tik žinodami svarbiausias detales apie užsakymą.

Jas galite nurodyti užklausos formoje arba elektroniniame laiške, o taip pat ir telefonu.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian