Traktorių pervežimas

 

Traktorių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

Sudarėte pirkimo-pardavimo sandorį? Norite perkelti įsigytą ar parduotą traktorių? O gal reikalingas daužto ar sugedusio traktoriaus transportavimas Lietuvoje bei užsienyje? Kad ir kokie jūsų poreikiai, Autopaštas gali rasti sprendimą, kuris leistų optimalia kaina transportuoti traktorius iš taško A, į tašką B daugiau nei dvidešimt skirtingų Europos valstybių. Sudarome tiek vienkartines, tiek ilgalaikes transporto ir technikos pervežimo sutartis su savo klientais – ūkininkais, ūkio bendrijomis, juridiniais ar fiziniais asmenimis.

Su kuo gabenami traktoriai?

 

Daugiau...

 

 

Traktorių pervežimas atliekamas naudojant specialius tralus. Turime ir eksploatuojame nuosavą transportą, dėl to gabenimas gali būti suorganizuotas sparčiai. Galime pervežti ir naujus, ir naudotus bei daužtus ar pažeistus traktorius ir jų dalis bei priedus. Atliekame tiek dalinius, tiek pilnus pervežimus. Dėl to, kad turime specializuotą nuosavą transportą – tralus ir priekabas, randame sprendimus ten, kur kartais jų negali rasti kiti.
Priklausomai nuo užsakymo apimties, gabenamo atstumo ir kitų faktorių, jūsų traktorių(-us) gali gabenti keletas skirtingų tralų. Įsigiliname į klientų užklausas ir parenkame tokį transportą, kuris geriausiai išpildytų jų lūkesčius bei reikalavimus.

Ką būtina žinoti prieš transportuojant traktorių Lietuvoje ar užsienio šalyse?

Visų pirma – būkite užtikrinti vežėju, į kurį kreipėtės. Atsiliepimai apie Autopaštas paslaugas yra bene geriausi, todėl galite būti ramūs, jog profesionalūs vežėjai ir puikiai prižiūrėti tralai bei priekabos užtikrina saugią traktoriaus(-ių) kelionę Lietuvoje ar į užsienį.

Visų antra – papildomai pasidomėkite krovinio apsauga ir draudimo polisais, kuriuos gali užtikrinti vežėjas. Susisiekite su mumis ir patikslinsime, kaip apsaugosime jūsų krovinius, draudimo poliso sąlygas ir kita!

Trečias svarbus dalykas, kurį būtina žinoti prieš transportuojant traktorių yra savo atsakomybių suderinimas. Sutartu laiku, tiek paėmimo, tiek iškrovimo vietose krovinys turėtų būti pasitiktas, kad būtų taupomas jūsų ir mūsų laikas. Pakrovimo ir iškrovimo laikus su klientais aptariame prieš sudarydami sutartį. Na ir taip pat verta žinoti, jog užklausą dėl paslaugų labai patogu pateikti ir internetu. Mūsų svetainėje esanti užklausos forma gali būti užpildyta vos per vieną ar kelias minutes. Nurodykite svarbiausius faktus ir skaičius apie traktoriaus(-ių) pervežimą ir mes susisieksime su jumis bei pateiksime pasiūlymą. Dažnai galime pasiūlyti traktorių pervežimą net pigiau nei dauguma konkurentų.

Kiek kainuoja traktoriaus pervežimas?

Traktorių pervežimas kainuoja, priklausomai nuo pervežimo sąlygų bei ypatumų. Galutinei kainai įtaką daro: traktoriaus tipas, svoris ir traktorių kiekis (jeigu jų – daugiau nei vienas). Taip pat kainai įtaką daro tai ar reikia dalinių iškrovimų ar dalinių paėmimų. Na ir vienas iš svarbiausių faktorių – kelionės ilgis. Kuo ilgesnis maršrutas, tuo, įprastai, auga ir pervežimo paslaugų kaina, tačiau verta pasitikslinti pateikus užklausą!

Kadangi darbe įdiegiame modernių technologijų sprendimus ir darbiname profesionalus, vežimus atliekame sparčiai ir sklandžiai, dėl ko galime daugumai klientų pasiūlyti bene patraukliausius tarifus!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian