Jachtų pervežimas

 

Jachtų transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Ieškote patikimo partnerio pervežti jachtas Lietuvoje, užsienyje ar iš Lietuvos ar užsienio bei į Lietuvą ar užsienį? Autopaštas siūloma paslauga – jachtų pervežimas gali užtikrinti saugų, spartų įvairių vandens transporto priemonių pervežimą daugiau nei 20-yje valstybių patrauklia kaina.

Kaip vyksta jachtų pervežimas?

 

Daugiau...

 

 

Jachtų transportavimas vyksta sklandžiai. Mūsų klientai su mumis susisiekia telefonu, el. paštu arba užpildydami užklausos formą internetu. Jie nurodo, kad reikalingas jachtų pervežimas ir paėmimo bei iškrovimo lokacijas. Mes kuo greičiau išnagrinėjame galimybes ir pateikiame vienkartinį pasiūlymą arba sudarome ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį. Sutarus dėl sąlygų, sutartu laiku, į pakrovimo vietą atvyksta mūsų vežėjai, jachta pakraunama ir prasideda gabenimas.

Kokias jachtas galime transportuoti?

Lietuvoje ir kone visoje Europoje galime transportuoti kone visas jachtas, kurių ilgis yra iki 12m, o svoris – iki 6t. Kartu su įvairaus dydžio jachtomis galime transportuoti kitas vandens transporto priemones, jachtų įrangą ar dalis, kitus aksesuarus, priedus.

Jachtų gabenimas Lietuvoje

Jeigu pasikeitus sezonui reikia jachtas gabenti į uostą ar iš jo, o gal sudarius pirkimo/pardavimo sutartį reikia pakeisti jachtos lokaciją, kone saugiausias ir geriausias sprendimas jums – Autopaštas paslaugos. Mes naudojame nuosavą transportą ir turime didelę patirtį gabenant jachtas visoje Lietuvoje, pradedant pajūriu, baigiant Kauno Mariomis ar kitomis lokacijomis.

Jachtų gabenimas užsienyje

Turėdami didelę patirtį, integruodami modernius sprendimus bei plėsdami savo infrastruktūrą, dabar galime pasiūlyti ir jachtų gabenimą į užsienį ar transportavimą kone visoje Europoje. Jachtos, jų priedai, ar jachtų dalys bei jachtų įranga gali būti gabenama į/iš: Baltijos ar Skandinavijos šalių, Lenkijos, Vokietijos, Beneliukso, Prancūzijos ir dar daugybės kitų šalių Europoje.

Transportavimo kaina

Transportavimo kaina priklauso nuo keleto skirtingų faktorių:
· Krovinio dydžio ir tipo – svarbu, kokio dydžio priekaba jachtai yra reikalinga, kokį transportą pasirinksime ir t.t.
· Maršruto sudėtingumo ir ilgio – įprastai, kuo didesnis gabenamas atstumas – tuo didesnė kaina
· Kitų faktorių – skubumas, tarpiniai sustojimai ar daliniai iškrovimai gali daryti įtaką kainai.
Susisiekite ir pasistengsime pasiūlyti pervežimą kuo pigiau!

Pervežimo procesas

Pervežimo procesas prasideda nuo užklausos pateikimo. Sutarus dėl sąlygų ir sudarius sutartį, vežėjas paima krovinį ir jį gabena į galutinį tašką.

Priklausomai nuo atstumo, jachtos pervežimas gali trukti keletą valandų ar keletą parų. Daug dėmesio skiriame modernių technologijų integravimui, tad galime visų krovinių lokaciją stebėti realiu laiku. Atgabenus krovinį ir iškrovus jachtą, informuojame klientą!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian