Tarptautiniai pervežimai

Tarptautinis krovinių pervežimas – visiems komercine veikla užsiimantiems subjektams naudingas sprendimas. Autopaštas turi visą reikiamą techniką ir profesionalų komandą, kuri dirbs tam, jog jūsų krovinys saugiai ir sparčiai būtų pervežtas į numatytą lokaciją. Galime rasti sprendimus tiek įprastų krovinių, tiek spec. technikos, negabaritinių krovinių ar dalinių krovinių pervežimui.

Užpildykite užklausą interneto puslapyje, nurodykite kur, į užsienį reikia pervežti krovinį ir mes su jumis susisieksime su konkrečiais pasiūlymais!

Daugiau...

 

 

Kas yra tarptautiniai pervežimai?

Tarptautiniai pervežimai yra krovinių, siuntų ar net keleivių pervežimo paslauga, suteikiama ne Lietuvos, o užsienio valstybių teritorijose bei į užsienį iš Lietuvos ar iš užsienio į Lietuvą. Krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais yra labai aktualus kiekvienam verslui, kuris nori augti ir plėstis tarptautinėje arenoje.

Su šios paslaugos pagalba galima prekes, produktus, siuntas ar kitus krovinius gabenti į skirtingas šalis, plėsti turimų klientų ratą. Autopaštas gali jūsų krovinius pervežti į daugiau nei 20 skirtingų ES valstybių, todėl randame sprendimus ten, kur kiti, galbūt negali!

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Autopašto paslaugas verta rinktis dėl daugybės skirtingų priežasčių. Visų pirma – jūsų krovinius atsakingai ir sparčiai gabename ne tik į užsienį, tačiau ir visoje Lietuvoje. Turime daug nuosavos technikos, kuri praverčia pildant įvairiausius užsakymus ir gabenant skirtingų tipų, gabaritų ir svorio krovinius.

Planuojant pervežimo paslaugas naudojame išmanias kompiuterines technologijas, tad sudėliojame trumpiausius, sparčiausius ir optimaliausius maršrutus. Be to, kiekvieno krovinio judėjimą galime stebėti ir realiu laiku.
Didelis privalumas klientams yra ir tai, jog paslaugas galima užsakyti ir internetu. Užpildžius svarbiausią informaciją apie pervežimą, su jumis susisieks mūsų atstovai ir pateiks konkrečius pasiūlymus dėl pervežimo. Greitai suorganizuosime transportą ir rasime vežėją(-us), kurie pergabentų jūsų transporto priemonę ar kitą krovinį.

Transportavimas Europoje

Gabenant krovinius į užsienį ar parvežant iš užsienio itin svarbu turėti patikimus partnerius, kurie užtikrintų, jog pervežimas vyktų sklandžiai, saugiai ir be jokių nesusipratimų. Visa tai puikiai supranta Autopašto komanda, kuri pasirūpina ne tik vežėjais, technika ir kitais sprendimais, tačiau taip pat sutvarko dokumentus, apsiima kitais svarbiais formalumais. Gabenant krovinius per valstybių sienas gali reikėti atsižvelgti į jų teritorijose galiojančius teisės aktus, kurie gali skirtis nuo Lietuvos ar lokacijos, iš kurios krovinys paimamas.

Jums nereikia rūpintis niekuo. Autopaštas komanda turi patirtį ir iš karto suruošia reikiamus dokumentus, juos užpildo ir perima visą atsakomybę pervežimo metu iš jūsų. Kuomet krovinys yra nugabenamas į numatytą lokaciją, informuojame siuntėjus arba užsakovus.

Baltijos šalys

Viena iš aktualiausių krypčių tarptautiniams pervežimams yra kitos Baltijos šalys – Latvija ir Estija. Mūsų kompanijos transportas kone kasdien išvyksta į šias šalis pagal klientų užsakymus. Priklausomai nuo krovinio tipo, dalinių iškrovimų poreikio ir kitų faktorių, pervežimas į šias šalis gali trukti nuo 1 iki 2 darbo dienų. Latvijoje ir Estijoje krovinius pristatome ne tik į miestus, tačiau ir užmiesčio vietoves.

Skandinavija

Itin dažnai į mus kreipiasi klientai, kuriems aktualus krovinių gabenimas į Skandinavijos pusiasalio valstybes arba transportavimas iš jų. Maršrutais į Suomiją, Švediją ar Norvegiją bei iš jų keliauja laivai ir kitas vandens transportas, įvairios detalės, jūriniai konteineriai, karavanai, kita. Tiek sausumos keliais, tiek keltais pasiekiame reikiamas lokacijas šiose valstybėse, paimame ar pristatome krovinius per terminus nuo 2 darbo dienų!

Kitos ES šalys

Krovinius pervežame ne tik Lietuvoje, Baltijos šalyse ar į Skandinavijos šalis. Taip pat juos galime transportuoti ir į kitas ES šalis, visame Europos kontinente. Dėka puikiai išvystyto kelių infrastruktūros tinklo, jūsų prekės, produktai, transporto priemonės ar kiti kroviniai gali pasiekti gavėjus kitame žemyno gale per ganėtinai trumpą laiką ir patrauklia kaina. Tokį logistinį sprendimą renkasi augantis verslas ir geriausio kainos ir spartumo santykio ieškantys klientai.

Mūsų gabenami krovinių tipai

Štai dažniausiai mūsų pervežami krovinių tipai:

 • · Automobiliai – galime pervežti lengvuosius automobilius, visureigius, motociklus ir mopedus, motorolerius, keturračius, sunkiasvores transporto priemones ar kitą spec. techniką
 •  Laivai ir kitas vandens transportas – esant poreikiui, į uostą, prieplauką ar doką bei remonto ar kitą nurodytą vietą pervežame ir jachtas, valtis, katerius, vandens motociklus, kitas vandens transporto priemones
 •  Daliniai kroviniai – jeigu norite optimizuoti krovinių transportavimo kaštus, dažnai apsimoka rinktis dalinius krovinius ir mokėsite tik už tą kiekį, kiek jūsų krovinys užima priekaboje arba vilkike.
 • Garažai – esant poreikiui, visoje Lietuvoje ir tarptautiniais maršrutais galime pervežti jūsų garažą(-us).
 •  Karavanai – namelius ant ratų (karavanus) pervežame trumpus ir ilgus atstumus visoje LR teritorijoje ir ES.
 •  Konteineriai – galime gabenti jūrinius konteinerius. Pervežimas atliekamas ir su vienu, ir su dideliais kiekiais konteinerių.
 •  Mobilūs nameliai – statybos, remonto, aplinkos tvarkymo ar kitiems darbams reikalingus mobilius namelius galime paimti ir transportuoti nuo vietos, iki vietos.
 •  Negabaritiniai kroviniai – turime techniką, patirtį ir sprendimus, reikalingus ir negabaritinių krovinių pervežimui.
 •  Siuntos – Lietuvoje ir Europoje pervežame ir siuntas, mažais arba dideliais kiekiais.
 •  Keleiviai – dažniausiais ir populiariausiais maršrutais pervežame keleivius į oro uostus, iš jų arba kitur.

 

Mažiau

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian