Vietiniai pervežimai

Vietiniai pervežimai – itin naudinga paslauga verslui ar asmenims, vykdantiems komercinę veiklą arba norintiems pervežti, parsivežti transporto priemonę. Autopaštas siūlo krovinių, transporto priemonių, siuntų ar net keleivių pervežimo paslaugas vietiniais maršrutais, visoje Lietuvoje. Mes turime nuosavą transportą, patyrusių vežėjų ir vairuotojų komandą bei atsakingus ir kompetentingus vadybininkus, klientų aptarnavimo specialistus.

Su patyrusių specialistų ir profesionalios technikos pagalba galime pasiekti geriausius rezultatus savo klientams. Suteikiamos pervežimo paslaugos Lietuvoje palengvina sandorių sudarymą, sprendžia logistines problemas, optimizuoja kelionėms ar transportavimui skiriamas išlaidas.

Daugiau...

 

 

Kas yra vietiniai pervežimai?

Vietiniai pervežimai Lietuvoje yra krovinių, siuntų ar net keleivių gabenimo paslauga Lietuvos teritorijoje. Ši paslauga gali būti naudinga tiek verslui, tiek privatiems vartotojams.

Autopaštas itin dažnai perveža transporto priemones. Po pirkimo – pardavimo sandorio sudarymo, atsiradus remonto poreikiui, automobiliui atplaukus į uostą ar siekiant jį pervežti iš vienos vietos į kitą, reikalingas patikimas vežėjas. Naudodami aukščiausios klasės techniką ir patikėdami ją į patyrusių vežėjų rankas padedame savo klientams pasiekti geriausių veiklos rezultatų ir sparčiai pergabename jų krovinius iš taško A, į tašką B.

Automobilių, vandens transporto priemonių, konteinerių, siuntų ar kitų krovinių pervežimą vietiniais maršrutais galite užsakyti ir internetu. Pakanka tik užpildyti užklausos formą ir mes su jumis susisieksime turėdami konkretų pasiūlymą ir tikslius sprendimus bei sąmatą.

Krovinių transportavimas Lietuvoje arba užsienyje atliekamas sudarant vienkartines arba ilgalaikes transportavimo sutartis.

Mūsų gabenami krovinių tipai

Savo klientų patogumui siūlome didelį lankstumą ir galime Lietuvoje ir užsienyje gabenti pačius įvairiausius krovinius. Štai dažniausiai mūsų pervežami krovinių tipai:

 • Automobiliai – galime pervežti lengvuosius automobilius, visureigius, motociklus ir mopedus, motorolerius, keturračius, sunkiasvores transporto priemones ar kitą spec. techniką
 •  Laivai ir kitas vandens transportas – esant poreikiui, į uostą, prieplauką ar doką bei remonto ar kitą nurodytą vietą pervežame ir jachtas, valtis, katerius, vandens motociklus, kitas vandens transporto priemones
 •  Daliniai kroviniai – jeigu norite optimizuoti krovinių transportavimo kaštus, dažnai apsimoka rinktis dalinius krovinius ir mokėsite tik už tą kiekį, kiek jūsų krovinys užima priekaboje arba vilkike.
 •  Garažai – esant poreikiui, visoje Lietuvoje galime pervežti jūsų garažą(-us).
 •  Karavanai – namelius ant ratų (karavanus) pervežame trumpus ir ilgus atstumus visoje LR teritorijoje.
 •  Konteineriai – galime gabenti jūrinius konteinerius. Pervežimas atliekamas ir su vienu, ir su dideliais kiekiais konteinerių.
 •  Mobilūs nameliai – statybos, remonto, aplinkos tvarkymo ar kitiems darbams reikalingus mobilius namelius galime paimti ir transportuoti nuo vietos, iki vietos.
 •  Negabaritiniai kroviniai – turime techniką, patirtį ir sprendimus, reikalingus ir negabaritinių krovinių pervežimui.
 •  Siuntos – Lietuvoje ir Europoje pervežame ir siuntas, mažais arba dideliais kiekiais.
 •  Keleiviai – dažniausiais ir populiariausiais maršrutais pervežame keleivius į oro uostus, iš jų arba kitur.

Automobilių pervežimas

Bene dažniausiai į mus kreipiasi klientai, kurių kroviniai Lietuvoje yra automobiliai ir kitos sausumos kelių transporto priemonės. Vienu kartu gali būti organizuojamas 1-10 vienetų automobilių gabenimas į/iš Lietuvos miestų, užmiesčių, kaimo vietovių ir kitų lokacijų.

Užklausos formą automobilių pervežimui Lietuvoje galite užpildyti mūsų interneto puslapyje. Svarbiausia yra įvesti kuo daugiau preliminarios arba kuo tikslesnės informacijos apie gabenimą, pavyzdžiui kiek automobilių reikia gabenti, pakrovimo ir iškrovimo lokaciją, jūsų terminus. Kuo greičiau peržiūrėsime ir susisieksime su konkrečiu pasiūlymu.

Krovinių gabenimas

Kadangi turime daug nuosavos technikos, pervežame tiek įprastus, tiek negabaritinius ir unikalius krovinius. Profesionalūs vežėjai rūpinasi krovinių saugumu ir prioritetą teikia tam, kad kroviniai saugiai ir per numatytą laiką atvyktų į vietą.

Kiek kainuoja vietinė distribucija?

Krovinių pervežimo – distribucijos paslaugų kaina visada yra individuali ir priklauso nuo pačio užsakymo specifikos.

Pagrindiniai faktoriai, kurie daro įtaką paslaugų kainai: krovinio tipas, dydis ir kiekis, važiuojamas atstumas, skuba ir terminai, papildomų paslaugų poreikis, kita. Nuolatiniams klientams, kurie sudaro ilgalaikes transportavimo paslaugų sutartis, dažniausiai pasiūlome pervežti dar pigiau, pagal pačius geriausius įkainius.

Visgi, jeigu reikalingi pervežimai vietiniais arba net ir tarptautiniais maršrutais, užpildykite užklausos formą interneto puslapyje. Kuo skubiau ją išnagrinėję pasistengsime pasiūlyti konkurencingą kainą visoms paslaugoms!

Mažiau

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian