Automobilių transportavimas Lietuvoje

 

Automobilių transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 

Turit klausimų? Skambinkite arba rašykite Jums patogiu laiku

Susisiekti

Automobilių transportavimas Lietuvoje – universali ir naudinga paslauga privatiems ir verslo klientams. Bet kurį jūsų automobilį ar automobilius galime transportuoti visoje Lietuvoje, naudodami nuosavus tralus ir patikimą, profesionalų transportą. Patyrę vežėjai pasirūpins, kad automobilių gabenimas būtų sėkmingas ir patogus.

Su klientais sudarome vienkartines arba ilgalaikes sutartis.

Kas tai?

 

Daugiau...

 

 

Automobilių transportavimas Lietuvoje – tai viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Autopaštas gali transportuoti vieną ar daug jūsų automobilių tralais iš vienos Lietuvos vietos į kitą. Po sėkmingo sandorio, atsiradus projektui, persikeliant iš vienos vietos į kitą ar iškilus kitiems poreikiams pravers automobilių pervežimas. Jis gali sutaupyti laiko ir lėšų, lyginant su tuo, jeigu kiekvieną transporto priemonę pervežti reikėtų patiems.

Nuo ko pradėti?

Šias paslaugas užsisakyti ir rezervuoti nėra sudėtinga. Jas užsisakyti galite paskambindami mums nurodytu telefono numeriu +370 682 61239, rašydami elektroninius laiškus į auto@autopostservices.lt arba užpildydami užklausą interneto puslapyje.

Užklausos formoje nurodykite, kokių automobilių transportavimo paslaugos yra reikalingos, kiek automobilių reikėtų pergabenti, iš kokios vietos, į kokią, kokie jūsų terminai ir kita. Mes kuo skubiau išnagrinėsime užklausą ir pateiksime geriausią pasiūlymą!

Mūsų privalumai

Autopaštas – patikimas transportavimo partneris, kuris dirba su nuosava technika. Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs vežėjai saugiai ir per optimalų laiką nugabens jūsų automobilį ar automobilius iš taško A į tašką B, bet kur Lietuvoje.

Vienas didžiausių mūsų privalumų yra tai, jog automobilių transportavimas nėra apribotas tik lengvaisiais automobiliais. Taip pat gabename: visureigius, motociklus, keturračius, vandens transportą, kita.

Automatizavome daugybę procesų todėl galime pasiūlyti vieną žemiausią automobilių transportavimo kainą ir, ko gero net pigiau nei nemaža dalis mūsų konkurentų!

Iš kokių miestų priimame transportavimų prašymus?

Auto transportavimas vykdomas visoje Lietuvoje. Pervežimų prašymus galime priimti iš visų Lietuvos miestų, miestelių ir net kaimo vietovių. Svarbu, kad iki vietos, iš kur reikia paimti automobilį ar automobilius būtų įmanoma privažiuoti su sunkiąja technika.

Automobilius galime priimti pervežti iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Tauragės, Alytaus, Jonavos, Kėdainių, Gargždų, Kelmės ir mažesnių miestų bei miestelių Šiaurės, Pietų, Vakarų ar Rytų Lietuvoje. Susisiekite ir rasime sprendimą, kad automobilio transportavimo kaina būtų kuo priimtinesnė, o pats procecas būtų patogus!

Į kokius miestus galime pervežti Jūsų automobilį?

Kaip ir paimti, taip ir pervežti jūsų automobilius galime į bet kurią Lietuvos vietą. Pervežame ne tik į didžiausius miestus, bet ir į mažesniuosius miestelius. Vežame į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Tauragės, Alytaus, Jonavos, Kėdainių, Gargždų, Kelmės ir likusių miestų apylinkes.

Dėl pervežimo į Kuršių Neriją bei iš jos teiraukitės papildomai ir taip pat galėsime rasti sprendimus!

 

Mažiau

  Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

  Įmonės kodas: 302477003

  PVM kodas: LT100005194610

  Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
  LT-36237 Lietuva

  auto@autopostservices.lt

  +370 682 61239

  +370 614 41662


  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian