Transporto pervežimas

Patikimas ir saugus transporto pervežimas Lietuvoje ir kone visoje Europoje. Rinkitės patyrusį ir geriausias sąlygas užtikrinti galintį partnerį – Autopaštas. Mes paimsime transporto priemonę nuo numatytos vietos ir pristatysime nurodytu adresu per optimalų laiką. Pervežimui naudojame nuosavus tralus, o mūsų komandoje dirba patyrę, atsakingi vežėjai. Autopaštas padės rasti transporto pervežimo sprendimus fiziniams asmenims bei verslui!

Kas yra transporto pervežimas?

Daugiau...

 

 

Transporto priemonių gabenimas – technikos ir patirties reikalaujanti užduotis. Norint saugiai nugabenti transporto priemonę iš taško A, į tašką B – reikalinga patikima technika bei patyrę vežėjai. Tam, kad pervežimas įvyktų per optimalų laiką, reikia atsakingo ir įžvalgaus maršruto planavimo, grafikų sudarymo. Visu tuo rūpinasi mūsų komanda, kad klientai liktų maksimaliai patenkinti.

Kokias transporto priemones galime pervežti?

Pervežame pačias įvairiausias transporto priemones. Galime gabenti: lengvuosius automobilius, visureigius, furgonus, vandens transporto priemones: laivus, vandens motociklus, valtis ir kt., keturračius, motociklus, motorolerius, mopedus ir kita.

Kad ir kokią transporto priemonę reikia gabenti, ko gero, kad galėsime pasiūlyti optimalų sprendimą jūsų užsakymui. Pervežame net iki 10 vnt. lengvųjų automobilių, iki 12m ilgio ir 6t svorio jachtas bei laivus, net iki 20vnt. keturračių ir/ar motociklų bei skirtingus kiekius kitų transporto priemonių. Jeigu reikalingos ir kitos susijusios paslaugos, kaip kad transporto importas, kitų dokumentų, susijusių su gabenimu, tvarkymas, Autopaštas gali įgyvendinti viską nuo pradžios iki galo.

Kur teikiame transporto pervežimo paslaugas?

Transportą gabenti galime kone visame Europos žemyne. Dažnai paslaugas suteikiame Lietuvos teritorijoje, tačiau taip pat dirbame ir šiose valstybėse: Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Čekija, Austrija, Slovėnija, Vokietija, Danija, Nyderlandai, Liuksemburgas, Belgija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Italija.
Per optimalų laiką, saugiai ir atsakingai bei patraukliomis sąlygomis galime nugabenti jūsų lengvąjį automobilį, kitą kelių ar net vandens transporto priemonę į beveik bet kurią Lietuvos ar Europos lokaciją. Automobilius ir transportą paimame iš nurodytos vietos ir pristatome numatytu adresu.

Kodėl verta rinktis mus?

Autopaštą verta rinktis dėl šių priežasčių:
· Gabename daug skirtingų transporto priemonių – jūsų užsakymu pervešime lengvuosius automobilius, visureigius (SUV), motociklus, keturračius ar net vandens transportą;
· Pažangūs ir modernūs logistiniai sprendimai – optimaliai suplanuojami maršrutai ir kelionės leidžia tikslus pasiekti per trumpiausią įmanomą laiką, užtikrinant sklandų ir saugų transportavimą;
· Patirtis – šioje sferoje mūsų komanda dirba jau daug metų, todėl greitai atsakome į užklausas, padedame pasirūpinti administraciniais rūpesčiais;
· Skaidrumas – su klientais sudarome transporto pervežimo sutartį, užtikrindami sklandų, saugų ir skaidrų transportavimo procesą nuo pradžios, iki iškrovimo momento;
· Kainos – kadangi naudojame nuosavą transportą, pritaikome inovatyvius sprendimus bei mūsų komandoje dirba profesionalai, optimizuojame pristatymo laikus ir procesus, dėl ko galime daugumą paslaugų suteikti galbūt net pigiau ir žemesne kaina nei kai kurie konkurentai.

Patarimai

Transportavimo paslaugų užsakymą galite pateikti ir internetu. Mūsų puslapyje veikia patogi forma užsakymų pateikimui.

Pasirinkę laiką ir užtvirtinę rezervaciją, būkite pasiruošę 10-15 min iki numatyto atvykimo laiko arba informuokite atsakingus asmenis apie tai, kad tralas ar transportas atvyks numatytu laiku. Netikėtai pasikeitus aplinkybėmis (pvz., pasikeitė privažiavimas, pristatymo ar paėmimo vieta) – nedelsdami apie tai informuokite Autopaštas komandą arba patį vežėją.

Mažiau

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian