Katerių pervežimas

 

Katerių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas gali būti patikimas jūsų partneris gabenant katerius bei kitokį vandens transportą į/iš Lietuvos bei daugiau nei 20 valstybių visoje Europoje. Jeigu jus domina katerių pervežimas vietiniais ar tarptautiniais maršrutais – kreipkitės į mus. Užpildykite užklausos formą internetu ir mes pateiksime geriausią pervežimo pasiūlymą vieno ar kelių katerių pervežimui. Optimizuosime logistinius sprendimus tam, kad pervežimą pasiūlytume pigiau nei kiti!

Katerių transportavimas Lietuvoje

 

Daugiau...

 

 

 

Visoje Lietuvoje galime transportuoti jūsų katerius iš vieno uosto į kitą, iš prieplaukos į aikštelę ar saugojimo vietą. Prasidėjus sezonui ar jam pasibaigus, pardavus katerį(-ius) ar įsigijus, svarbus katerių transportavimas. Autopaštas turi nuosavą techniką bei patirtį gabenant įvairų vandens transportą Lietuvos teritorijoje. Be to, katerius į Lietuvą galime pargabenti ir iš užsienio arba iš

Lietuvos gabenti į užsienį.

Nurodykite paėmimo ir iškrovimo lokacijas bei reikalingus terminus (transportavimui) ir mes pasistengsime prisiderinti prie poreikių bei pergabenti katerį(-ius) per optimalų laiką.

Katerių gabenimas į užsienio šalis

Katerius bei vandens transporto priemones gabename ne tik Lietuvoje, o taip pat ir į užsienį, kone visoje Europoje. Viso, katerių gabenimas gali būti atliktas į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių, tad beveik į visą žemyną. Privačių ar verslo klientų katerius galime gabenti į Skandinavijos ar Baltijos šalis, Centrinės ar Pietų, Vakarų bei Rytų Europos šalis bei iš jų.

Užpildykite užklausą internetu arba susisiekite interneto puslapyje nurodytais kontaktais ir sutarkime dėl geriausių pervežimo sąlygų. Su klientais sudarome ir vienkartinio ir ilgalaikio pervežimo sutartis geriausia kaina.

Kiek kainuoja katerio pervežimas?

Katerio pervežimo kaina priklauso nuo pačio pervežimo ypatumų ir dažniausiai yra skaičiuojama individualiai.

Užsakymo kaina priklauso nuo to, kiek ir kokio dydžio katerių reikia pergabenti, kokį atstumą reikia įveikti, kaip sunku patekti į iškrovimo ar pakrovimo vietas, kaip skubiai reikia transportuoti katerius, dalinių iškrovimų ar tarpinių sustojimų poreikių ir kitų faktorių. Tik tiksliai žinodami visas pervežimo proceso detales, galime pasiūlyti geriausią kainą.

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian