Sniego motociklų pervežimas

 

Sniego motociklų transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

 

Autopaštas atlieka sniego motociklų pervežimo paslaugas Lietuvoje bei kone visoje Europoje. Jeigu norite žiemą arba bet kuriuo metų laiku pasimėgauti kalnų bei šiaurės pramogomis, galime pasiūlyti transportuoti jūsų sniego motociklą(-us). Autopaštas sėkmingai užsiima pačių įvairiausių transporto priemonių transportavimu Lietuvoje bei į užsienį. Randame sprendimus ir daliniams pervežimams, sudarome tiek vienkartines, tiek nuolatinių pervežimų sutartis su visais klientais, todėl gabenimas vyksta sklandžiai, sparčiai, saugiai ir skaidriai!

Kada ir kam reikalingas sniego motociklų transportavimas?

 

Daugiau...

 

 

Prasidėjus ar pasibaigus žiemos sezonui, atlikus pirkimo-pardavimo sandorį, pasikeitus gyvenamajai vietai ar atsiradus kitiems poreikiams gali būti naudingas ir reikalingas sniego motociklų transportavimas. Jeigu pardavėte savo sniego motociklą pirkėjui (arba įsigijote jį), reikia gabenti jį ant priekabos-tralo, kadangi tai keliais, su sniegomobiliu, paprastai nepravažiuosi. Sniego motociklų pervežimas užtikrina sklandų, savalaikį transportavimą gera kaina. Tai – bene greičiausias ir pigiausias būdas pervežti sniegu judėti skirtas transporto priemones.

Norite pervežti sniego motociklus į Alpes, snieguotas Šiaurės Europos valstybes, Karpatų ar kitus kalnynus, kur galėtumėte maksimaliai juos išnaudoti? O gal jūsų technika rado pirkėją Lietuvoje, užsienyje? Galbūt patys norite transportuoti sniego motociklą artėjančiam žiemos sezonui į vietą, kur jį galėsite išnaudoti? Kad ir kokie poreikiai – randame sprendimą. Gabename vieną arba daugiau vienetų sniego motociklų nuosavu transportu. Krovinius galime stebėti realiu laiku.

Sniegomobilių gabenimas į užsienio šalis

Sniegomobilių pervežimas dažnai reikalingas ne tik Lietuvoje ar iš vieno šalies miesto į kitą, tačiau ir tarptautiniais maršrutais. Dažnai sniego motociklų pervežimas Lietuvoje bus reikalingas tiek pat ar net mažiau, kaip transportavimas į/iš šių valstybių: Austrija, Šveicarija, Vokietija, Prancūzija, Slovakija, Čekija, Suomija, Švedija, Norvegija, Italija, Slovėnija, kitos kalnuotos šalys.

Jeigu reikalingas ne tik sniego motociklų pervežimas Vilniuje ar Lietuvoje, taip pat galite kreiptis į mus. Randame efektyvius logistinius sprendimus transportuoti sniegomobilius į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių ir tai darome kone pigiau nei kiti konkurentai.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian