Sunkios technikos pervežimas

 

Sunkiosios technikos transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Ieškote patikimo partnerio, kuris galėtų pasirūpinti ir sunkiosios technikos pervežimu Lietuvos teritorijoje ar Europoje? Jūsų patogumui, Autopaštas siūlo lanksčias įvairių transporto priemonių, o tarp jų ir sunkiosios technikos pervežimo paslaugas Lietuvoje bei per 20 skirtingų valstybių. Sudarome tiek vienkartines, tiek ilgalaikes pervežimo sutartis su privačiais arba verslo klientais.

Kokią techniką galime pervežti už Jus?

 

Daugiau...

 

 

Lietuvoje bei į užsienį pervežame pačias įvairiausias transporto priemones ir techniką – ekskavatorius, buldozerius, keltuvus ir daugybę kitų. Jeigu reikia pergabenti techniką iš taško A į tašką B, mes, ko gero galėsime pasiūlyti optimalų ar patrauklų sprendimą.

Jeigu domina sunkios technikos pervežimas, galite užpildyti užklausos formą interneto puslapyje ir mes greitai atsakysime jums su konkrečiu pasiūlymu.
Kur atliekame transportavimo paslaugas?

Transportavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei per 20 užsienio – Europos valstybių. Sunkios technikos pervežimas atliekamas Baltijos šalyse, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Slovėnijoje, Italijoje, Vokietijoje, Danijoje, Beneliukso šalyse, Prancūzijoje, Portugalijoje, Ispanijoje bei Skandinavijos pusiasalio valstybėse.

Kad ir koks ilgas numatomas maršrutas, pasirūpinsime, kad transportavimas įvyktų sklandžiai, sunkioji technika atvyktų laiku ir jūs gautumėte geriausią pasiūlymą. Mes eksploatuojame nuosavą pervežimo transportą ir galime gabenti sunkiąją techniką pačiais įvairiausiais maršrutais, ilgiausius atstumus arba sudėtingais keliais.

Kodėl verta rinktis mus?

Autopaštas paslaugas verta rinktis dėl daugybės skirtingų priežasčių.
Visų pirma, jeigu reikalingas sunkios technikos pervežimas, mes rasime greičiausius maršrutus ir per optimalų laiką nugabensime 1-20vnt. sunkios technikos. Galime gabenti tiek pilnus, tiek dalinius krovinius.

Antras didelis privalumas visiems klientams yra tai, jog gabenimas gali būti stebimas realiu laiku. Autopaštas specialistai galiu realiu laiku matyti jūsų technikos judėjimą ir informuoti apie sėkmingą pristatymą.

Taip pat labai svarbu paminėti, jog Autopaštas stengiasi rasti ne tik geriausius maršrutus, tačiau ir organizuoja pervežimus patrauklia kaina, dažnai net pigiau nei kiti. Norėdami gauti pasiūlymą – užpildykite užklausą.

Užklausos formos interneto puslapyje, pagalba, sunkios technikos pervežimo paslaugas užsisakyti dabar yra labai paprasta. Tiesiog užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime!

 

Mažiau

 

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian