Mobilių namelių pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Autopaštas – patikimas partneris transportuojant įvairius krovinius, o tarp jų ir mobilius namelius. Mobilių namelių pervežimas yra viena iš mūsų siūlomų paslaugų visiems klientams. Jeigu jums reikalingas vieno ar daugelio mobilių namelių transportavimas tiek Lietuvoje, tiek likusioje Europoje (daugiau nei 20-yje skirtingų valstybių) – Autopaštas pasiūlys ir padės rasti geriausius sprendimus.

Su klientais sudarome tiek vienkartines, tiek ilgalaikes transportavimo paslaugų sutartis, todėl mobilių namų pervežimas bus atliekamas skaidriai, sparčiai ir geromis kainomis.

 

Daugiau...

 

 

Kas yra mobilūs nameliai?

Mobilūs nameliai – statybos, remonto ar kitų darbų metu naudojamos laikinos konstrukcijos, kuriuos galima pritaikyti kaip administracines, sandėliavimo ar kitos paskirties patalpas. Ypač dažnai mobilius namelius pamatysime statybvietėse ar didelių remonto bei panašių darbų metu, kuomet vienoje vietoje dirba daug žmonių, naudojama daug įrankių, vyksta įvairiausi procesai. Mobilūs nameliai palengvina daugybę administracinių, logistinių ir kitų iššūkių.

Kam reikalingas mobilių namelių pervežimas?

Kadangi mobilūs nameliai yra laikinos konstrukcijos, pasibaigus darbams jie nebėra reikalingi ir juos reikia išgabenti. Taip pat ir prieš darbus, reikalingas mobilių namų pervežimas, kad nameliai būtų pristatyti ten, kur jie būtų reikalingi.

Būtent dėl šios priežasties yra reikalingas pervežimas, kad nameliai galėtų atsidurti ten, kur jų reikia tada, kai jų reikia arba būtų išvežami iš ten, kur poreikio nebėra.

Autopaštas turi nuosavą transportą. Mūsų komandoje dirba profesionalūs vežėjai, todėl mobilius namelius galime pergabenti iš vienos vietos į kitą sparčiai, saugiai ir geromis finansinėmis sąlygomis. Užklausą dėl mobilių namelių pervežimo galite pateikti ir interneto puslapyje. Užtruksite vos keletą minučių, o mes su jumis susisieksime ir pateiksime konkretų pasiūlymą dėl pervežimo.

Kokiuose miestuose galime transportuoti Jūsų namelius?

Mobilių namelių pervežimas įmanomas ne tik tokiuose miestuose, kaip Klaipėda, bet ir mažesniuose miesteliuose, užmiesčio vietovėse, o taip pat ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Užsienyje transportuojame taip pat į pačias įvairiausias lokacijas. Užklausos formoje galite įvesti paėmimo ir pristatymo adresą, o mes pateiksime konkretų pasiūlymą dėl kainos, terminų ir kitų svarbiausių detalių.

Į kokias šalis pervešime jūsų namelį?

Pervežami namai gali būti transportuojami į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių, pradedant Skandinavijos pusiasalio šalimis ar Baltijos valstybėmis, baigiant Ispanija ir Portugalija ar Italija, Slovėnija, Austrija. Transportuojame namelius įvairiausiomis kryptimis, tarptautiniais keliais bei pačiais sudėtingiausiais maršrutais.

Transportavimo laikas ir kaina priklauso nuo maršruto ilgio, skubos ir terminų bei transportuojamų namelių kiekio. Nameliai Lietuvoje dažniausiai bus pervežami pigiau nei ilgesniais, tarptautiniais maršrutais, per visą Europą. Tačiau konkrečias sąlygas galėsime patikslinti tik po to, kai gausime jūsų užklausą ir apskaičiuosime svarbiausias transportavimo proceso detales.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian