Karavanų pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.


Karavanais dar vadinami mobilūs nameliai arba nameliai ant ratų. Jeigu sudarėte pirkimo-pardavimo sandorį arba turite poreikį, Autopaštas pasirūpins karavanų pervežimu vietiniais maršrutais Lietuvoje bei į daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių.

Užpildykite užklausą interneto puslapyje ir mes su jumis susisieksime bei pateiksime geriausius pasiūlymus. Sudarius vienkartinę arba ilgalaikę sutartį užtikrinsime, jog karavanų pervežimas būtų sklandus, spartus ir saugus!

 

Daugiau...

 

 

Karavanų transportavimas Lietuvoje

Reikalingas karavanų gabenimas Lietuvoje? Nuosavu transportu, saugiai ir kone geriausia kaina rinkoje pasiūlysime atlikti pervežimą didžiuosiuose miestuose, užmiestyje, kaimo vietovėse ar net tarpmiestiniais keliais. Pagal poreikį galėsime pasirūpinti daliniais arba pilnais pervežimais ir nugabensime 1-10vnt. karavanų bei galėsime nesunkiai tapti jūsų nuolatiniais karavanų pervežimo partneriais.

Turime didelę patirtį gabenant įvairius krovinius vietiniais maršrutais. Mūsų komandoje dirba profesionalūs vežėjai, todėl logistinius sprendimus randame greitai, o pergabenimas būna saugus ir greitas. Paslaugas užsakyti galite ir internetu!

Karavanų gabenimas į/iš Europos šalių

Kaip ir Lietuvoje, karavanų transportavimas atliekamas ir daugiau nei 20-yje skirtingų užsienio valstybių, visoje Europoje. Pagal poreikį galime pasirūpinti gabenimu tų šalių viduje, tarptautiniais maršrutais, gabenti į/iš tų Europos šalių.

Šalys, į kurias ir iš kurių galime gabenti karavanus: Baltijos ir Skandinavijos pusiasalio šalys, Lenkija, Vokietija, Danija, Beneliukso šalys, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Italija, Slovėnija, Austrija, Slovakija, Čekija ir daugelis kitų. Užklausos formoje galite nurodyti paėmimo ir pristatymo adresus. Mūsų komanda kuo greičiau išnagrinės jūsų prašymą ir pateiks pasiūlymą, sudarys kuo greitesnį ir patogesnį maršrutą.

Kiek kainuoja karavano pervežimas?

Pervežimo kaina labai priklauso nuo pačio pervežimo sąlygų ir užsakymą apimančių faktorių. Pirmasis kriterijus, nuo kurio priklauso kaina – karavano dydis ir pačių karavanų kiekis. Natūralu, jog vieno, smulkių gabaritų karavano pervežimas turėtų kainuoti pigiau nei pvz., 5, stambiagabaričių karavanų.
Antrasis faktorius – maršruto ilgis. Jeigu transportavimas reikalingas vietiniais maršrutais ir kelionės ilgis – 50, 100, 200km, tai toks pervežimas taip pat turėtų kainuoti pigiau nei pvz., tarptautinė kelionė 500, 1000 ar 2000km. Taip pat didelę įtaką turi ir tai ar gabenimas turi būti įgyvendintas skubiai, ar tinka įprasti terminai. Skuba, ypač vežant karavanus į užsienį arba iš jo, didina bendrą paslaugų kainą.

Kreipkitės, jeigu norite sužinoti tikslią pervežimo paslaugų kainą!

Ką būtina žinoti prieš kreipiantis dėl pervežimo?

Prieš kreipiantis dėl pervežimo jums reikia žinoti, ką reikės pervežti (pvz., 1 ar 5 vienodi/skirtingi karavanai) ir kokie yra pakrovimo bei iškrovimo adresai. Nurodžius svarbiausią informaciją užsakymo formoje, galite ją pateikti interneto puslapyje. Visus kitus formalumus sutvarkysime mes. Sudarius sutartį, jūsų krovinys keliaus saugiai, tikrų profesionalų rankose.
Jeigu kyla klausimų dėl pačio pervežimo proceso – galite užduoti klausimus telefonu arba el. paštu.

 

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian