Sunkvežimių pervežimas

 

Sunkvežemių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Autopaštas gali pasirūpinti sunkvežimių pervežimu. Pervežimo paslaugas suteikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kone visoje Europoje, kur galime gabenti jūsų: DAF, MAN, Mercedes-Benz, Iveco, Renault, Scania, Volvo ar kitų markių sunkvežimius. Gabenimas atliekamas sudarius vienkartines arba ilgalaikes transportavimo sutartis.

Užsakius pervežimo paslaugą, sudarome optimaliausią maršrutą. Naujausių technologijų pagalba sudarytas maršrutas leidžia krovinį pervežti per trumpiausią laiką ir geriausia kaina. Mūsų komandoje dirba profesionalūs vežėjai, eksploatuojame nuosavą techniką, todėl sunkvežimių pervežimas vyksta sklandžiai, saugiai ir klientai lieka maksimaliai patenkinti.

Daugiau...

 

 

Kaip vyksta sunkvežimių pervežimas?

Viskas prasideda nuo užklausos pateikimo. Internetu arba nurodytais kontaktais, mūsų klientai gali pateikti užklausą, jog jiems reikalingas sunkvežimių gabenimas iš Europos ar Lietuvoje. Užklausos formoje galima nurodyti svarbiausias detales apie pervežimą, pradedant paėmimo ir iškrovimo vieta, baigiant specifinėmis detalėmis, kurias būtų svarbu žinoti. Patvirtinus detales, sudaroma vežimo sutartis ir patvirtintu laiku į paėmimo vietą atvyksta mūsų vežėjas. Jūsų sunkvežimis pakraunamas į gabenantį tralą ir prasideda transportavimas.

Priklausomai nuo keliaujamo maršruto, užsakymo ypatumų, dalinių iškrovimų ar kitų poreikių, pervežimo trukmė ir kaina gali būti labai įvairi.

Užsakymus galime stebėti realiu laiku ir sėkmingai atlikus pristatymą galime informuoti užsakovus.

Ką būtina žinoti prieš gabenant sunkvežimį po Lietuvą?

Prieš gabenant sunkvežimį Lietuvoje, reikia žinoti transportavimo terminus bei pakrovimo ir iškrovimo lokacijas. Priklausomai nuo sunkvežimio dydžio parenkame optimalų tralą ir atvykstame į paėmimo vietą sutartu laiku.

Nepamirškite informuoti vežėjus apie tai ar sunkvežimiai yra daužti, pažeisti, nauji ir taip toliau. Mūsų sunkvežimių tralas gali pasirūpinti tuo, kad kroviniai iki 3,5t ir didesnio svorio sunkvežimiai būtų pergabenti saugiai.
Dauguma transportavimų Lietuvoje trunka vos iki kelių valandų, tačiau tikslūs terminai priklauso nuo užsakymo specifikos. Galbūt sunkvežimį pardavėte, įsigijote arba norite perkelti į kitą lokaciją, išardote dalimis, reikia pristatyti į servisą ar laužyną? Mes randame sprendimus, reikalingus transportuojant įvairaus dydžio krovininį transportą – sunkvežimius.

Prieš gabenant svarbu pasirinkti patikimą transportavimo partnerį. Autopaštas siūlo puikias paslaugas tiek privatiems, tiek verslo klientams. Galime užtikrinti saugų jūsų sunkvežimio pervežimą didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose, o taip pat ir kaimo vietovėse, miesteliuose. Kad ir koks maršrutas – krovinių pervežimas iki 3,5t bei didesniais svoriais pavyksta sklandžiai, o klientai lieka maksimaliai patenkinti!

Į kokias Europos šalis galime transportuoti Jūsų sunkvežimį?

Transportavimo sprendimus randame ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 20 skirtingų Europos valstybių. Į užsienį vežami sunkvežimiai ir sunkiojo transporto kroviniai iki 3,5t bei daug didesni. Jeigu įvyko sunkvežimių pardavimas, pirkimas ar kiti poreikiai – randame geriausią maršrutą ir per trumpą laiką įveikiame didelius atstumus. Šalys, į kurias dažnai net pigiau nei kiti transportuojame jūsų sunkvežimius:

· Baltijos šalys;
· Beneliukso šalys;
· Skandinavijos pusiasalio šalys;
· Ispanija;
· Portugalija;
· Prancūzija;
· Vokietija;
· Italija;
· Slovėnija;
· Čekija;
· Slovakija;
· Lenkija;
· Austrija.

Užpildydami užklausą nurodykite, kokie paėmimo ir iškrovimo adresai ir Autopaštas komanda ras optimalų maršrutą tiek daliniams, tiek pilnam iškrovimui.

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662

 

Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE
  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian