Dalinių krovinių pervežimai

Krovinių transportavimas atliekamas Lietuvoje, Skandinavijoje bei visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 • Gali būti dalinis arba pilnas krovinys.
 • Galime sudaryti vienkartines arba ilgalaikes transporto priemonių pervežimo sutartis.
 • Transporto priemones surenkame ir pervežame kliento pateiktu adresu.

Reikalingas dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje ar Europoje? Autopaštas gali pasirūpinti logistiniais sprendimais dalinių krovinių gabenimui vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Su klientais sudarome vienkartines bei ilgalaikes sutartis, todėl mūsų paslaugas rinktis apsimoka, verta ir naudinga.

Jūsų dalinius krovinius visais maršrutais transportuosime saugiai ir sparčiai.

 

Daugiau...

 

 

Kas yra daliniai kroviniai?

Daliniai kroviniai, tai toks krovinio tipas, kuomet vienu reisu arba viena priekaba transportuojama daug krovinių iš skirtingų siuntėjų, skirtingiems gavėjams. Siunčiant nedidelius kiekius arba pvz., vieną automobilį į užsienį bei Lietuvoje, dažnai apsimoka rinktis dalinių krovinių transportavimą. Tai – finansiškai daugeliu atvejų naudingesnis sprendimas mat nebūtina mokėti už visą sunkvežimį. Vienu tralu galima gabenti daug krovinių, kadangi dalinių krovinių transportavimas remiasi į tai, jog užsakovai moka tik už tiek erdvės, kiek jiems reikia.

Dalinys krovinys pristatomas į numatytą tikslą ir iškraunamas. Be to, vienu kartu galite užsakyti ir kelių dalinių krovinių transportavimą. Apart kainos ir dalinio užpildymo, kiti pervežimo paslaugos faktoriai niekuo nesiskiria nuo pilnų krovinių transportavimo.

Dalinių krovinių transportavimas gali būti aktualus tiek privatiems, tiek verslo klientams. Mes turime plačią specializaciją transportuojant transporto priemones, specialią techniką, karavanus ir net katerius, jachtas, valtis, jūrinius konteinerius, daug įvairių kitų krovinių. Jeigu jums finansiškai labiau apsimoka dalinis pervežimas, mes tai pasiūlysime!

Preliminarus tranzito laikotarpis nuo/iki Lietuvos

Tai, kiek truks krovinio pervežimas (tranzitas) nuo Lietuvos, iki Lietuvos ar pačioje Lietuvoje, labai priklauso nuo įvairių faktorių ir sąlygų. Didžiausią įtaką tam turi tai, kokį atstumą atliekamas transportavimas ir kokiu maršrutu keliaus Autopaštas transportas. Lietuvos viduje tranzito laikotarpis gali siekti vos porą valandų tarp pakrovimo ir iškrovimo. Na, o važiuojant per visą Europą, tranzitas gali būti bent kelios dienos, o kartais – daugiau nei savaitė. Apie preliminarią pervežimo trukmę visada informuojame ir randame geriausius sprendimus, jeigu yra poreikis dalinius krovinius vežti skubiai.
Užklausos formoje galite nurodyti savo terminus. Mes į juos atsižvelgiame, kuomet sudarome maršrutą ir ieškome logistinės grandinės sprendimų.

Pagrindinės kryptys kur atliekame gabenimus

Dalinių krovinių gabenimas atliekamas Lietuvoje bei per 20-yje skirtingų Europos valstybių. Mes turime patirtį ir randame optimalius maršrutus gabenimams Lietuvoje bei į Baltijos šalis, Lenkiją, Čekiją, Slovakiją, Vokietiją, Nyderlandus, Liuksemburgą, Belgiją, Prancūziją bei Daniją, Portugaliją, Ispaniją, Italiją, Slovėniją, Austriją ir Skandinavijos pusiasalio šalis. Nepriklausomai nuo to ar reikia dalinio krovinio pervežimo į užsienį, ar jį norite parvežti į Lietuvą iš kitos šalies – pasiūlysime tai padaryti sparčiai ir, ko gero net pigiau nei kiti.

Internetu galite užpildyti užklausos formą ir įvesti pakrovimo bei iškrovimo lokacijas bei nurodyti vietovės šalį.

Mūsų privalumai

Jeigu jus domina spartus ir saugus pervežimas tikrai gera kaina, nedvejokite kreiptis į Autopaštą. Mūsų komandoje dirba profesionalūs vežėjai, kurie gali tinkamai pasirūpinti įvairiausių krovinių saugumu ir savalaikiu transportavimu įvairiais maršrutais Lietuvos teritorijoje bei beveik visoje Europoje. Visuose transportavimo etapuose galime realiu laiku stebėti krovinio judėjimą, o po sėkmingo pristatymo informuojame užsakovus. Su mumis galite susisiekti telefonu bei elektroniniu paštu.

Kadangi sudarome ir ilgalaikes sutartis, galime būti nuolatinis jūsų pervežimų partneris, padedantis optimizuoti kaštus ir išlaidas prekių ar produktų transportavimui. Vežant daug krovinių, pastovus bendradarbiavimas leidžia maksimaliai efektyviai ir minimaliais kaštais transportuoti didžiausią tonažą. Kreipkitės – aptarsime visas galimybes!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Mūsų atlikti pervežimai

Mūsų kontaktai

Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

Įmonės kodas: 302477003

PVM kodas: LT100005194610

Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
LT-36237 Lietuva

auto@autopostservices.lt

+370 682 61239

+370 614 41662


Užsakyti paslaugą

  Šalys kur mes dirbame?

  Autopaštas dirba visoje EUROPOJE

  Navigacija
  Uždaryti

  Uždaryti

  Kategorijos

  EnglishGermanLithuanian