Automobilių pervežimai Estijoje

 

Automobilių transportavimas atliekamas visoje Europoje.

Užsakyti paslaugą

 

Turit klausimų? Skambinkite arba rašykite Jums patogiu laiku

Susisiekti

Reikalingas auto pervežimas į Estiją ar iš Estijos, o gal ir pačioje Estijoje? Autopaštas turi reikiamą techniką, patirtį ir profesionalus savo komandoje, kurie gali pasirūpinti šiais procesais bei užtikrinti sklandų, greitą auto pervežimą patraukliomis sąlygomis. Automobilių pervežimas Estijoje, iš kitų valstybių į Estiją arba iš Estijos– viena iš dažniausiai suteikiamų, populiariausių mūsų paslaugų.

Mūsų paslaugų principai ir privalumai

 

Daugiau...

 

 

Autopaštas automobilių pervežimo paslaugos atliekamos vadovaujantis mūsų vertybėmis, gerąja praktika ir patirtimi. Įvairių tipų ir skirtingos būklės automobilius į Estiją arba iš Esitijos gabename tik techniškai tvarkingu, specializuotu transportu – tralais ir priekabomis. Juos vairuoja patyrę vežėjai, kuriems mūsų komanda sudaro optimalų maršrutą.

Automobilių transportavimas į Estiją, iš Esitijos ar pačios Esitijos ribose atliekamas siekiant maksimaliai saugaus gabenimo ir turto saugojimo. Patyrę vežėjai vadovaujasi optimaliais maršrutais ir naudoja tvarkingą techniką, dėl to automobilius visoje Europoje gabena per optimalų laiką.

Automobilio transportavimas į/iš Esitijos

Autopaštas gali pasiūlyti vienkartines bei periodiškas automobilių transportavimo paslaugas tiek iš Esitijos į kitas šalis, tiek į Esitiją iš kitų šalių ar pačios Esitijos teritorijoje. Užpildykite užklausos formą interneto puslapyje arba susisiekite telefonu, arba el. paštu ir nurodykite, kokių automobilių gabenimas reikalingas bei kiek transporto priemonių reikia pergabenti ir mes pasiūlysime sprendimus.

Kiek kainuoja automobilio gabenimas iš Esitijos?

Jeigu aktuali mašinos transportavimo paslaugų kaina iš Esitijos miestų ar regionų į kitas šalis, ji nustatoma individualiai. Paslaugų kaina priklauso nuo:
· Užsakymo masto – kuo daugiau automobilių gabenama, tuo labiau gali išaugti kaina;
· Maršruto ilgio – ilgesnis atstumas Esitijos teritorijos viduje ar į užsienį taip pat didina paslaugų kainą;
· Skubos – kuo skubiau reikalingas pergabenimas, tuo labiau gali išaugti kaina;
· Kitų faktorių – gabenamos transporto priemonės, privažiavimo ar iškrovimo sudėtingumas taip pat daro įtaką tam ar mašinos transportavimas iš Esitijos kainuos pigiau ar daugiau.

Mašinos transportavimo Estijoje kaina

Jeigu jus domina vienkartinio arba nuolatinio pervežimo Estijoje kaina, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildydami užklausos formą interneto puslapyje. Autopaštas komanda kuo skubiau įvertins galimybes bei pateiks pasiūlymus greičiausiam, pigiausiam ir maksimaliai saugiam transporto priemonių pervežimui tiek į Estiją , tiek iš jos!

Mažiau

Kitos Autopašto paslaugos

Užsakyti paslaugą

  Mūsų atlikti pervežimai

  Mūsų kontaktai

  Įmonė: AUTOPAŠTAS UAB

  Įmonės kodas: 302477003

  PVM kodas: LT100005194610

  Adresas: Beržų g. 3, Panevėžys,
  LT-36237 Lietuva

  auto@autopostservices.lt

  +370 682 61239

  +370 614 41662


  Navigation
  Close

  Close

  Categories

  EnglishGermanLithuanian